Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A szuliem kb 7 honapja szet koltoztek. Nem ugy nezne ki a dolog hogy ujra osszejohetnenek.. Anyamat rajtakaptam hogy tarskeresozik meg egyfolytaban a telefont nyomkodja.. Ram ez igen nagy hatassal van 16 eves vagyok es annyi problemam van.. es mindezek miatt kicsit surubben iszok a haverokkal tudom semmi ertelme de neha jol esik


Azt vettem eszre minden problemamat felhalmozom es mar ott vagyok hogy nem tudom mi legyen, ezt hofy lehetne javitani?



2015. okt. 11. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

ivás helyett kezd el sortolni lépj be minél több délutáni foglalkozásra

minnél több új embert ismersz meg minél több inger ér annál könyebb túl lépni a helyzeten

a szüleidnek joga van új életet kezdeni és ök meg is teszik neked is ezt kel tenned

2015. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia lehet hogy nem lehet könnyű sőt biztos. Probálj meg esetleg fontossági sorrendet csinálni vagy néha relaxálni/hezitálni. Szerintam ne igyál 16 évesen és a legfontosabb gondolkodj pozítívan.
2015. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pszichológushoz fordulnék, elmondanám a szüleimnek, hogy mit érzek, és azt is, hogy megértem őket, de nem bírom elviselni.
2015. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szántóvető ***** válasza:
nyilván nem látják értelmét hogy együtt éljenek a továbbiakban.majd felnősz és rájössz te is hogy olykor ez a legjobb megoldás.szóval ne foglalkozz az életükkel,koncentrálj inkább a sajátodra.
2015. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen nem tudsz változtatni. Gyötrődés - és a kapcsolódó ivás helyett foglald le magad valami sporttal, hobbival. Kezdj te is új életet, próbálj ki valamit, amit régóta szerettél volna.
2015. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pszochológust javasolnék én is. El tudsz vele beszégetni, a problémáiddal tud segíteni. Elsőre persze lehet, hogy nehéz lesz, úgy gondolod, hogy neked erre semmi szükséged sincs, de hidd el, hogy sokat tud segíteni, sokkal többet, mint a hétvégenti ivás a haverokkal.

Beszélj a szüleiddel, panaszold el nekik a problémádat. Mivel az semmit sem fog megoldani, ha magadba zárkózol.

2015. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek.! En nem szeretnek pszichologushoz jarni.. Van egy nagyon jo es megbizhato baratom akinek el tudok mondani mindent. Amikor elmeselem neki egy ket bajomat o megert es tanacsot ad es olyankor olyan jol esik hogy el tudom mondani neki
2015. okt. 14. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, senki sem akar pszichológushoz járni, viszont a pszichológus szakember, tapasztala van azzal, hogy hogyan kezelje azt, ha pl te vagy bárki más gyerek, akinek elváltak a szülei odamegy hozzá, és elpanaszolja a dolgokat. Több mindenben tud segíteni, mint akár egy megbízható barát.

Viszont azért ajánlotta mindenki a pszichológust, mivel a kérdésedben nem említetted, hogy lenne bárki is, akihez fordulhatnál a problémáiddal, azokon kívül, akikkel eljársz inni, azok meg ugye nem nagyon tudnak segíteni, ha csak elhülyéskeditek az időt. De megértem, nem akarsz pszichológushoz menni, senki sem kényszeríthet rá.

Azért a szüleidet ültesd le egyszer, és mondd el nekik, hogy nem vagy kibékülve a helyzettel, még ha tisztában is vagy azzal, hogy ők már nem fognak újra összejönni. De látod, hogy mi folyik, és zavar.

2015. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!