Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha barátnőm...

Mit lehet tenni ha barátnőm szüleire rossz benyomást tettem? Mivel ünnepekben ittasan mentem oda! Nem szokásom inni semmilyen szinten csak rokonok voltak nálunk és 3 pohárkával ittam ami megártott elégé!

Figyelt kérdés
Párom ezen jól össze is veszett a szüleivel miattam ettől fogva rühellnek rendesen. Most kérjek elnézést? vagy inkább jegeljem a dolgot és látni fogják az idő múlásával a komoly arcomat (ami lenni szokott) + ha látják, hogy a lányuk boldog velem akkor enyhülnek

#rhrhr
2015. dec. 28. 14:09
 1/9 vivien12345678 válasza:
87%
Szerintem kérj elnézést tőlük, biztos értékelni fogják :) a szülők szeretik a tisztelettudókat ;)
2015. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Minimum az, hogy elnézést kérsz.

De egy jó darabig ne számíts rá, hogy kedvelnek, és bíznak benned.

Jó nagy hülyeséget csináltál.

2015. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Barátnőm szerint felesleges elnézést kérni mert nem értékelik
2015. dec. 28. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Én sem értékelném, ha a lányom olyan valakit szedne össze, aki egy mondatban három helyesírási hibát produkál, (ünnepekben, elégé, vesszőhibák) és seggrészegek állít be karácsonykor. Nyilván sok esély van rá, hogy tanult, művelt ember, aki stabil jövőt biztosít majd a lányomnak.
2015. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
seggrészegen*
2015. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Én pár napja holt részegen eltörtem a haverom apjának az egyik garázsban lévő kellékét (nem nagy dolog), mert ráestem. :D De megtehetem mert már régóta ismerjük egymást, viszont első benyomásnak nagyon nem szerencsés. Sok sikert anyóséknál. :D
2015. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, hogy minek kellett inni, ha tudtad, hogy mész hozzájuk. Pláne nem értem, hogy miért kellett egyből 3 pohárral inni, főleg ha nem is szoktál. De most már mindegy, legközelebb okosabb leszel. Addig nem tudsz mit csinálni, felhívod őket/elmész hozzájuk, és bocsánatot kérsz. Most, nem a következő találkozásnál. A barátnőd meg ne legyen felháborodva, azért mert ő a rózsaszín köd miatt most tökéletesnek lát, még igaza van a szüleinek, és és ő is kiakadt volna a helyükben.
2015. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát eltoltam rendesen! Remélem idővel kijavítom ezt az egy hibámat, mert tényleg nem szokásom az ivás sem pedig a tiszteletlenség
2015. dec. 28. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem szokásom inni semmilyen szinten, így nem értem, a rokonok ottléte miatt miért kellett innod?
2015. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!