Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibírhat egy kapcsolat 10...

Kibírhat egy kapcsolat 10 évet úgy, hogy ritkán találkozunk?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg az,hogy a páromnak olyan munkája van ami utazást igényel..sokat..alig van itthon tulajdonképpen.friss még a kapcsolatunk fél éves..nagyon szeretjük egymást,és tényleg érezzük,hogy azok szerencsések közé tartozunk akik vakulásig szeretik a másikat,őszintén,hibákkal együtt ,ugy ahogy van..

Kb hetente 1szer találkozunk,állandóan utazik..volt hogy miatta utazott csak fel,mert nem birta már nélkülem,utána utazott szintén vissza dolgozni..nehéz ez nekem így,neki is..a munkája viszont sok utazást igényel,tulajdonképpen alig látom..még 10 évig menne így ez az egész,a kérdésem viszont az lenne felétek,hogy ti bírnátok ezt így?tényleg szeretem nagyon,és szeretném ha hamar elrepülne ez a 10 év..de 10 év mégis csak 10 év...ráadásul így..hogy alig látom..:(.szerintetek lehet jövője ennek így?


2010. márc. 25. 14:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
lehet, -ha odaköltözöl hozzá, vagy a munkahelye közelében albiba (netán lakásba) mentek. Fél éves kapcsolat után azért én nem tudnék még teljesen kiismerni valakit....Fel se merült a párodban, hogyha ez 10 évig tartó "munka", akkor a közelben letelepedjetek ketten??
2010. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

na ne! ez ugye most nem komoly???


1év még talán oké, nade 10??!!!

esélytelennek látom a dolgot. mondjuk ha előtte 10 évet együtt voltatok már, akkor lenne értelme, pláne ha gyerek is van.

de használd már az eszed egy kicsit. olyan közelinek tűnik mondjuk a 10évvel ezelőtti életed? emlékszel még pontosan az akkori dolgokra? ugye nem?

2010. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
ez azért bonyolult sajnos,mert mindig másfele utazik..tehát nincs az hogy csak 1 helyre megy vagy 2..és akkor odaköltözünk:(.ezért is nehéz.
2010. márc. 25. 14:56
 4/35 A kérdező kommentje:
..mielőtt még bárki azt gondolná hogy meggondolatlan vagyok vagy buta...vagy hogy 15 éves vagyok..nem:).van már egy kisfiam,vele élünk ketten ,sajnos apukától különmentünk már régen.sosem gondoltam volna,hogy találni fogok egy olyan embert aki elfogad ugy ahogy vagyok,szeret,tisztel és még sorolhatnám.fontos vagyok neki,és nem mint egy tini..hanem tényleg velem képzeli el a jövöjét,és ő is bízik benne hogy ezt a 10 évet valamilyen csoda folytán kibírjuk.hosszú idő,tudom..
2010. márc. 25. 15:01
 5/35 anonim ***** válasza:
72%

"Kibírhat egy kapcsolat 10 évet úgy, hogy ritkán találkozunk?"


Csak igy lehet elviselni valakivel 10 évet!

2010. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez így nem menne
2010. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
És miért pont tíz év?Mi van,ha a 10 év után kap egy szerződést még 20 évről?Nem vagy tini,de a logikád olyasmi:)
2010. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

10évet rápazarolsz a semmire, mikor annyi idő alatt egy csomó pasival összejöhetnél és kiismerhetnéd, megtalálhatnád, azt aki illik hozzád. Ehelyett alig látni valakit, és gyakorlatilag a semmit szeretni, légvárakból építgetni egy kapcsolatot, majd 10év múlva hangosan kattogó biológiai órával rájönni, hogy jézuskám nem is tudom elviselni, ha folyton együtt vagyunk, az gáz!


A húgomék tíz év jó házasság után jutottak oda, hogy a férje állandóan külföldön kezdett dolgozni, és újabb tíz év elteltével a pasas mindig csak mondja, hogy mostmár végleg hazajön, de valójában ha néhány napnál tovább van itthon már áll a bál, komolyan, ha hazajön alig vannak együtt, folyton mennek vendégségbe, hogy ne kelljen ketten lenni, mert nem tudják elviselni egymást. Nem utálják a másikat, csak ennyi idő és ilyen ritka találkozások után úgymond kialakítottak egy kénylemes életet mindketten, amiben a másik jelenléte már-már zavaró. Mindezt tíz év jó házasság után. Egy semmi után mi lenne?

2010. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
15:06 nagyon jól megfogalmaztad, szinte keretezni kellene!
2010. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
83%
Van olyan ismerősöm akinek a párja kamionos, és 15 éve vannak együtt, és szeretik egymást. Nekem biztosan nem menne.
2010. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!