Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekelne férfiak véleménye/ta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne férfiak véleménye/tapasztalata ez ügyben. Van egy barátnőm 3 hónapja. Nem túl sokszor találkozunk talán 2 hetente 2-3 napot. Működhet így hosszú távon egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Érdekelne férfiak véleménye/tapasztalata ez ügyben. Van egy barátnőm 3 hónapja. Nem túl sokszor találkozunk talán 2 hetente 2-3 napot. Én kecskeméti vagyok ő pedig tiszakécskei. Nos amikor náluk vagy ő nálunk van 3 esetleg 4 napot akkor max 1-szer szeretkezünk. Tudom, hogy szeret és nagyon jól megvagyunk együtt eddig. De nekem sajnos kissé kevés ez. Pedig jó neki a szex, annyira már ismerem, hogy megmondaná ha nem lenne jó. Szóval nem tudom mire számítsak. Azt meg már nyomasztónak érzem, hogy probálkozok hátha és mégsem. Nincs belőle vita vagy ilyesmi csak nyomaszt. Elveszíteni nagyon nem szeretném, mivel nagyon szeretem a lányt. Ha valaki hasonló dologban van örömmel venném mik a tapasztalatai. 26/f
2009. márc. 4. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ÍGY sztem nem működhet hosszú távon... de gondolom majd jobban megismeritek egymást, összeköltöztök, és biztos jobb lesz a helyzet.
2009. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen..


A legtisztább ha megmondod neki hogy neked több kell..a ki nem mondott dolgok csak őrlik a kapcsolatot..amik vitákat és problémákat szülnek.


Normális hangnemben beszéld meg vele..és ha nem a válasz..tedd fel magadnak a kérdést, mennyire szereted..ha nagyon..akkor csak reménykedhetsz hogy változni fog a szitu az idő múlásával :)

2009. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyén függő, hogy mi hogyan működik...van olyan, aki hiába találkozik minden nap a másikkal, elválnak vagy elhagyják egymást...én pl. 18 hónapig voltam távol a férjemtől egyben, de olyan is volt, hogy 3-6 hónapos periódusokig nem láttuk egymást a munkája miatt (katona). Nem egyszerű, mert 2 gyerekünk is van és mindent én csinálok egyedül, mialatt ő nincs itthon. Ennek ellenére mindketten nagyon boldogok vagyunk és soha nem hagynánk el a másikat. Amikor együtt vagyunk, az megér annyit, hogy a nem együtt töltött időt elviseljük. A példámmal azt próbálom érzékeltetni, hogy van, aki még jóval kevesebbszer találkozik a barátjával/férjével, de ettől még lehet egy kapcsolat boldog. A két félen múlik, hogy mennyire bírják. Mindkettőn. Ha egyik nem alkalmas rá, nem fog működni a dolog. Ha neked így ez nem elfogadható, nem fogtok együtt maradni. Neked el kell döntened magadban, hogy neked ez az élet jó-e így, ha pedig nem bírod, akkor időben szakítsatok, ne húzd el a dolgot, mert azzal őt is és magadat is visszatartod attól, hogy egy új kapcsolat tudjon kialakulni. A sikerhez sok áldozat, erő és kitartás szükséges.
2009. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: abban nem érdemes reménykedni, hogy a másik majd megváltozik, ha ő erre semmilyen hajlandóságot sem mutat, mert úgysem fog menni. Tapasztalat.
2009. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!