Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod családjával milyen a...

A párod családjával milyen a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Jóban vagytok? Mennyire gyakran találkoztok?
2016. jan. 4. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint a saját családommal. Napi szinten beszélünk és egy héten többször találkozunk. Ha valami bajom van anyósommal beszélem meg mert anyámat nem érdekli. Ezzel mindent elmondtam...
2016. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nincs családja,úgy ismertem meg.Egy féltestvér meg egy-két unokatesó kb.700km-re.Tökéletes így.Nincsenek beledumálós rokonok,akikkel jópofizni kell.Mi családja helyett családja vagyunk.
2016. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem testvére és a családja külföldön él, rendszeresen tartjuk velük a kapcsolatot illetve a nagymamájával és a keresztszüleivel is (ők kb. 70 km-re élnek). A szüleivel évek óta nem tartjuk a kapcsolatot.
2016. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Minden kapcsolatot megszakítottam velük, mivel meghaltak.
2016. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
semmilyen. Hja, de néha zaklatnak minket. De van ügyvédünk...
2016. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Alapavetően jó lenne, nincs velük gond, már csak azért se, mert évente 2-3x találkozunk velük (külföldön élnek), viszont, amikor jönnek látogatóba, és itt vannak 1-2 hétig, az idegeimet kikészítik.

Akármennyire is kedvelem őket, ilyenkor nagyon nagyon sok belőlük. És nem azért, mert nem kedves emberek. Hanem, mert úgy viselkednek nálunk, mintha otthon lennének, mindenhez hozzányúlnak, elpakolnak stb. Már ott tartunk, hogy szépe kértük őket milliószor, a következő lépés már nem a szépen kérés lesz sajnos.

2016. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jo a kapcsolatom veluk, es valtozo, h milyen gyakran talalkozunk .Vmikor hetekig nem, de most pl az unnepek alatt naluk voltunk vegig
2016. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jobb velük a kapcsolatom fényévekkel, mint a saját szüleimmel.
2016. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jóban, igen. A férjem anyukájával naponta beszélünk mindketten (facebook, viber), apukájával viszont soha, ő nem ilyen típus. és a férjemmel sosem voltak túl jóban (az apja miatt).


kb. havonta találkozunk az anyukájával, átmegyünk hozzá vagy ő jön hozzánk és valami programra visszük el őt.


28N

2016. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátom édesanyja már nem él. Az édesapja nagyon aranyos, segítőkész, az új párjával együtt. A nővére már problémás eset, mióta családot alapított, engem kb. levegőnek néz. Eljegyzésünkre a következőképp reagált: Ő még nem akar nagynéni lenni. Még fasorban sincs a gyermekáldás nálunk, s ha aktuális is lesz, pont nem az ő jóváhagyása nyom majd a latban.
2016. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!