Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod az...

Milyen a kapcsolatod az apukád új párjával/feleségével, ha csak pár év van közetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan viszonyuljak hozzá, nemsokára megismerem, 5 évvel idősebb nálam. Érdekelne, hogy másoknál miyen a viszony.

25L


2014. dec. 16. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Közöttünk ugyan 10 év van, de nagyon fiatalos, szóval olyan, mintha kevesebb lenne. Az elején, hát, hogyan is fogalmazzak elég viharos volt a kapcsolatunk. Ő nem kedvelt engem én nem kedveltem őt, aztán úgy alakult, hogy közelebb költöztem hozzájuk, ezért gyakrabban találkoztunk, mert apukám szeretett volna látni, ha már ott lakom egy városnyira. Ahogy többet találkoztunk, a feleségével is egyre jobba lettem.. Együtt kávéztunk, reggel, mert volt, hogy ott aludtam, aztán lassan apa egyre többet hagyott minket kettesben és elkezdtünk beszélgetni.. Ma már barátnők vagyunk, szoktunk együtt vásárolni, dumálni, szoktam menni hozzájuk úgyis, hogy apum otthon sincs. Barátnők lettünk, mindent meg tudok vele beszélni, olyanokat is, amit anyukámnak pl nem akarok elmondani, mert ő azért idősebb, kevésbé nyitott a világra.. 24/L
2014. dec. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég baj, hogy ilyen fiatal nö létedre ennyire elöítéletes vagy.



ELÖSZÖR ismerd meg, és utána próbáld elfogadni.


Attól, hogy fiatalabb apukádtól, még nem rossz ember, és az sem igazi gond, ha nem sokkal idösebb, mint te.


Ha apukád feleségül vette, akkor valószínüleg fontos neki, és ha van benned tisztesség, akkor nem ellenségeskedsz vele minden ok nélkül.

2014. dec. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!