Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyásszal kapcsolatos Leslie...

Gyásszal kapcsolatos Leslie L. Lawrence idézetet keresek temetésre?

Figyelt kérdés
Édesapám nagyon szerette, az összes könyvét olvasta. Most a temetésére készülünk, és szeretnék egy idézetet tőle. De én nem ismerem a műveit. Hátha valaki tud nekem segíteni.
2016. jan. 6. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2016. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

" A vándor útja véget ért, az út elfogyott. Az éhes nem eszik több ennivalót, a szomjas nem iszik több innivalót. A szem nem lát több fényt, a fül nem hall több hangot. A lélek megmérettetik, mint zöldség a piacon. Testem megtért a hosszú út után, csak nyugalomra vágyik. Ne zavarjátok meg a nyugalmát."


"Meghaltunk, és amit életnek hiszünk, az csak abban az átmeneti állapotban történik velünk, ami a halál és egy másik élet között van."


"

Bár a testét elviszik, és elégetik, lelke mindörökké itt marad ajtótól ajtóig bolyongva. Hiába jönnek új lakók, és töltik meg a szobákat vitával, és ezerszer, milliószor átéli azt a pillanatot."

2016. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!