Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leslie L. Lawrence könyvek...

Leslie L. Lawrence könyvek olcsón?

Figyelt kérdés
Szeretném megvásárolni az összes Leslie L. Lawrence (és persze Lőrinc L. László) könyveket keménykötésben, de ahol nézelődtem legalább 2000 forint árban adják. Tudom, hogy ez normális ár, de nem tudna valaki ennél olcsóbban ajánlani valahol Budapesten?

2015. szept. 3. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Szeretnék megvásárolni Ferrari Testarossát piros színben, jó állapotban, de ahol nézelődtem legalább 30 millió forint árban adják. Tudom, hogy ez normális ár, de nem tudna valaki ennél olcsóbban ajánlani valahol Budapesten?
2015. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így nem fog egyszerre menni (vagyis minimális esély van csak rá).

Látogass aukciós oldalakat, szerintem ott hamarabb kapod meg olcsóbban a köteteket, mint antikváriumban vagy könyvesboltban. Csak hosszabb ideig fog tartani és melózni kell vele. De valszeg így érdekesebb is lesz összegyűjteni.

2015. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. válaszadó: Köszönöm az ötletet, kipróbálom! :)
2015. szept. 3. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!