Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Idén leszek 19éves lány vagyok. Jövőre fogok végezni és tervezem ,hogy elköltözők ill. kiköltők és elkezdem élni a saját életemet.

De ezt az anyám mindíg is rosszul viselte. Nekem már kiskorom óta ez az álmom. Szoktam is neki mondanni ,ekkor mindíg letérdelt elém és elkezdett könyörögni ,hogy ne menjek el mi lesz ha elmenyek.. meg ,hogy akkor menjek el ha majd meghalt stb... Nagyon megnehezéti ezt az egészet pedig ez az élet rendje..(Én meg nem vagyok itt boldog)...

Ma is előhoztam ezt a témát nagyon rosszul reagált meg szerinte ,akik elmennek azok önzőek és senki másra nem gondolnak stb.. Megnagyon sírós volt a hangja és azt kérdezte ,hogy mi lesz? Nagyon meg nehezíti ezt és nem tudom mit tegyek. Ti mit tennétek a helyemben?



2016. jan. 7. 19:42
 1/9 anonim válasza:
bele fogsz betegedni ha ott maradsz. ne sanyargasd magad. énis ugyan ebbe a helyzetbe voltam. és el jottem. nekem is anyukám könyörgöt. nagyon sajnáltam és nagyon nehéz volt ott hagyni. az elején rosz volt persze nekemis nem csak neki. sokat beszéltunk telefonon ill. akkor mentem látogatóba amikor csak idóm engedte. ahogy irtad is ez az élet rendje. majd meg érti o is. normális hogy ragaszkodik hozzád hiszen a lánya vagy és o nevelt fel, egész eletedbe melleted volt. már csak megszokásbol is ez van. el kell neki normálisan magyarázni, ha nem érti meg ez van. de én aszt tanácsolom hogy ne maradj ott. annak nem lenne jó vége. nagyon nehéz lesz nekedis ott hagyni. és készuj fel, fájni fog. de majd ki heveritek mind ketten. sok sikert neked az életbe.
2016. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem költözz. Nem lesz egyszerű, biztos bevet majd mindent, de pár hét/hónap után hozzászokik. Sok sikert!
2016. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt anyukádnak meg kell emésztenie, hogy elmész.

Szerintem tanulj tovább egy másik városban, és akkor lesz egy kis átmenet, hogy azért haza is mész, de külön is laksz.


Nem tudom, hány éves anyukád, de adja Isten, éljen min. 80 évig, akkor nagymama korodban költözhetsz el szerinte?


Anyukádnak inkább egy párt kéne keresnie, nem téged odaláncolni.

2016. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) az anyu 46éves és van párja az apu :)
2016. jan. 7. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

akik elmennek azok önzőek és senki másra nem gondolnak

mert amikor terden konyorog hogy maradj akkor o nem ugyanazt csinalja mi?

2016. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És miből fogod eltartani magad? Hogyha további pénzt nem vársz tőle, akkor költözz, de aztán ne várj tőle támogatást anyagi téren.
2016. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem várok támogatást természetes tettem félre ráadásul dolgozni is fogok aztán ha összejött a pénz elmennék...Nem várok semmiféle támogatást
2016. jan. 8. 00:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennék,jó messzire,ez a lelki terror,érzelmi zsarolás teljesen tönkre vághatja az embert. Anyám is ilyen, 18évesen átköltöztem Apához nem bírtam már azt a légkört az idióta élettársát,állandó cseszegetéseket,fél évig nem szólt hozzám.De megérte, és sokszor bánom,hogy nem tartok vele nagyobb távolságot,mert Rám akaszkodik mindent Velem akar elintéztetni,mindenbe beleszól,az egy dolog,hogy az öcsém a kedvence neki kinyalja a fenekét,nincs szükségem erre,de arra sem,hogy lelkileg zsaroljon,rám akaszkodjon,okoskodjon,meg azzal jöjjön nem vagyok alkalmas anyának, tehát menekülj én is ezt teszem,amúgy 26 vagyok.
2016. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menekulj!
2016. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!