Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves 50 körüli szülők, mit...

Piriiiii kérdése:

Kedves 50 körüli szülők, mit szólnátok, ha?

Figyelt kérdés

Ha a frissen 19-cé lett lányotok viszonyt folytatna egy nála majdnem 20 évvel idősebb férfival?

A dolog nagyon friss, nem tudni, mi lesz belőle, milyenné válik a viszony - megerősödik és igazi kapcsolattá válik, marad viszonynak vagy szép lassan elenyészik.

Mielőtt a kevésbé kedves szülők és emberek leírnák, hogy valószínűleg semmi, számítok rá én is, köszönöm. : )

(ja, és van távolság)


2016. jan. 7. 20:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szülő életkora valójában lényegtelen...
2016. jan. 7. 20:28
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Mint írtad,nem lehet tudni mi lesz belőle.

1.) szakítanak,a lányodnak fáj 2 hónapig,aztán talál egy korabeli fiút

2.) igazi szerelem lesz belőle

Miért is akarnád megfosztani mindkét élménytől?

2016. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nem én vagyok a szülő amúgy.

Jó lenne, ha az én szüleim is így fogadnák. Amit egyébként el tudok képzelni, de mégis félek elmondani. Az viszont sokkal rosszabb, ha titkolni kell...

2016. jan. 7. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
45 eves anya vagyok, van egy korodbeli 20 eves lanyom. En biztos nem dijaznam, de ez egyenfuggo. Te ismered a szuleid, kepzeld a helyukbe magad. Van egy hugom aki osszejott tobb joval idosebb ferfival es egyik sem mukodott. Meg eleg sok ilyet lattam mar, az az igazsag. Persze kivetelek mindig vannak.
2016. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Csak általánosságban tudok egy általam ismert példát leírni. Kb. 70 éve történt, hogy a 22-23 éves nőt feleségül vette akkori gyáros munkaadója, akinek az üzemét, bányáját stb. pont akkor államosították a volt Csehszlovákiában és ráadásul ki is telepítették őket, mint nem született szlovákokat. Budapestre jöttek, ahol a volt üzem- és bányatulajdonosnak ismeretségei révén sikerült elhelyezkednie, gyerekük született. kb. 20 év alatt hatalmas, szép lakásuk lett, tele műtárgyakkal. Csakhogy az idő múlásával a férj nyugdíjas lett az akkori időknek megfelelő nyugdíjjal és az akkori egészségügyi helyzetnek megfelelő mindenkori időskori jelenségekkel. A férj agyvérzést kapott, lebénult, agylágyulás lépett fel. A feleség ápolta, mosdatta, etette, Amikor munkában volt, akkor ápolónő volt a férj mellett, mindez ment pár évig, majd a teljesen magatehetetlen férj meghalt. Ott maradt az ötvenes éveiben járó fiatalos, szép és okos özvegy egyedül, mert a lánya közben elköltözött és férjhez ment.
2016. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a boldog sikertörténetet, ami majd az én boldogságomat is segíteni fogja, de határozottan leírtam: a kérdés kiírása nem erre irányul. :) Elhiszem, hogyha az ember felett elmegy az idő, nem lesz kívánatos, szellemileg is romlik az állapota, sőt, azt is elhiszem, hogyha valaki 20 évvel idősebb nálam, akkor hamarabb is hal majd meg és az egész hatalmas szakadékot képez kettőnk közé.

A kérdés sem véletlenül került a családi kapcsolatokba és nem a párkapcsolat részbe.

Ezt nem provokálásként, kötekedésként írom, csak szeretném a kérdést az eredeti irányba terelni. Amúgy minden választ köszönök, csak na.

2016. jan. 7. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:

21 éves koromban megismerkedtem egy 41 éves, külföldi pasival. 4 napig találkozgattunk, majd hazautazott. Aztán meghívott magához 1 hétre nyaralni. Legmélyebb megdöbbenésemre anyám egy rossz szót nem szólt, hanem közölte, menjek csak. o.O Nagyon szép hét volt, és nagyon kedves emlék azóta is az az összesen 3/4 év és még 2 találkozás, amíg tartott a dolog.

Ettől függetlenül, ha majd egyszer én kerülnék a szülő oldalra, nem tudom, tudnék-e ilyen laza lenni.

2016. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
16 éves voltam amikor összejöttem egy 34 éves pasival. Nagyon szexi volt. Vonzott mint a mágnes a vasat. :) Anyukám nem ellenezte. Soha nem szólt egy rossz szót sem. Tudta, hogy előbb utóbb úgyis elmúlik. :) Aztán mikor majdnem 20 lettem szakítottunk. Addigra én is rájöttem, hogy nem vele akarom leélni az életem és nem akarom a gyerekeim apjának. :)
2016. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmi válaszoknak örülök. :)
2016. jan. 8. 07:59
 10/10 anonim ***** válasza:
A szuleim kozott is 11 ev a korkulonbseg, ugyh soha nem volt szamomra abnormalis nalam joval idosebb ferfival kapcsolatot kezdeni. volt tobb parkapcsolatom, ahol tobb, mitn 10 evvel volt nalam idosebb a ferfi, de a 20 ev szerintem sok tobb szempontbol is: 1) gondolkodasbeli szakadek, amit nem lehet athidalni egy ido utan, plane, ha tenyleg komolyra fordul a dolog, es egyutt is eltek; 2) ido mulasa, ha pl 10 ev mulva te meg mindig csak 30 leszel, o meg 50. Egy 30 eves no meg fiatal, mig egy 50-es pasi...De a szuleim ebbe nem szoltak bele, h mennyivel idosebb az aktualis parom
2016. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!