Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák akiknek 20 év körüli...

Anyukák akiknek 20 év körüli lányaik vannak! Mit szólnátok ha kiderülne, hogy a lányotok kisbabát vár?

Figyelt kérdés
Meglepődnétek, örülnétek, lebeszélnétek? Mi lenne a reakciótok?
2011. máj. 27. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyelnék kettőt,gratulálnék és megkérdezném miben segíthetek
2011. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Te most a lány vagy, vagy az anya?
2011. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Hogy örülnék-e, az attól függ, milyen az élethelyzete, tanul-e vagy dolgozik, milyen a kapcsolata a gyerek apjával, stb.

De függetlenül attól, hogy örülök vagy sem, rá bíznám a döntést, és támogatnám, akárhogy is dönt. Felnőtt nő, szabad akarattal, nekem meg az a dolgom, hogy a támasza legyek. Annyiban segíteném a döntését, hogy minden felmerülő kérdésre megpróbálnék válaszolni neki.

2011. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Én örülnék neki, bár én max az apja lehetnék.


(Mármint a lánynak nem a gyerekének)

2011. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Éna lány vagyok. Édesanyám meglepődött, de végülis rám hagyta a döntést. Ő a legszupibb nagymama!

A férjemmel is nagyon jól elbeszélget.

Édesapám volt a problémásabb, ő szíve szerint ott helyben sok fájdalmas dolgot tett volna az akkor-vőlegényemmel...

2011. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok. szerintem anyum meglepődne, bár biztos örülne.

én még nem állok készen az anyaságra, szóval ez nagy eséllyel nem fog bekövetkezni.


de biztosan segítene, ahol tudna. komoly a kapcsolatunk a párommal, jól keres, én most végzem az egyetemen.

2011. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Én június végén leszek 19, gondolom ez elmegy 20 körülinek :)

Édesanyám meghallgatná a döntésem - ami nálam jelenlegi helyzetben az abortusz lenne, utáljatok csak.. - és akármiben támogatna, igen, még az abortusszal is.. A párommal komoly a kapcsolatom, de még el se kezdtem az életem... Egy évvel fiatalabb is nálam, alkalmatlanok lennénk szülőnek, ezért is teszünk meg mindent ez ellen.

2011. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a lány vagyok.

Anyu örült,és féltett.Ma ő a legjobb nagymama a világon :)

2011. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent a 20 év körüli? 20 éves diák, 24 éves dolgozó nő párkapcsolatban?

Még tanul, otthon lakik, életében nem dolgozott, az apa is hasonló élethelyzetben van és soha egy fillért nem fog a gyerekre áldozni baromi dühös lennék.

Pár éve a párjával él, dolgozik, külön él ilyen estben örülnék.

2011. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az anya részéről vagyok itt jelen.

Én 18 évesen szültem a lányom, ő 19 évesen jelentette be, hogy babát vár.

A lányom 15 éves kora óta együtt volt/van a gyerkőc apjával (aki mára a férje), kitűnőre érettségizett (a szóbelik után jelentette be), felvették egyetemre is, csak halasztott egy évet, majd a baba születése után a segítségemmel elvégezte.

Mindenben támogattam, mert sokkal könnyebb, bensőségesebb kapcsolatot lehet így ápolni a gyerekünkkel, mintha 30-on felül szülnénk - tapasztalat. Abortuszról hallani sem akart, én sem, az apuka sem.

És jó fiatal nagyinak lenni! :D

2011. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!