Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány hónapot/évet tudnátok...

Hány hónapot/évet tudnátok tolerálni a párotoknak (férfi) hogy nincs munkája illetve ha kapott is ajánlatot, nem fogadta el, mondván túl kevés a fizu /nem illeszkedik a profiljába?

Figyelt kérdés
Ezalatt a nő tartja el, a két gyerekkel együtt.
2016. jan. 12. 19:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
pár hónapot, de nem évet
2016. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
Ha a nő tartja el, és a két gyerek szenved apuka fenenagy önzése és nárcizmusa miatt, akkor max. a következő hónap elejéig. Egy kétgyerekes apának nincs ilyen süket szövegre tolerancia, hogy "nem illeszkedik a profiljába". Mit képzel?! A gyerek mit eszik? Az asszony gályázzon őkegyelmességére, és a két gyerek szenvedje el a pénztelenséget, apuka trehányságát, mert annak büdös a munka?
2016. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
34%
Én bármeddig, feltéve, hogy csinál valami értelmeset (akár hobbi), nem csak döglik.
2016. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Max egy évet, amennyiben viszi a háztartást, utána ultimátumot adnék neki.


Voltam ilyen helyzetben, csak a gyerek oldaláról. Apám otthon volt, de nem csinált semmit. Élmény volt 11-12 évesen hazamenni az iskolából és hallgatni, hogy kosz van mocsok, nincs főtt étel és hálátlan dög vagyok amiért hagyom, hogy így nézzen ki a lakás. Közben meg egész nap otthon ült és bámulta a tévét...

2016. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A facen lógott illetve olyan munkát végzett és végez mai napig, amiből sosem lett pènz (ezt mindenki mondta is előre neki).
2016. jan. 12. 19:43
 6/28 A kérdező kommentje:
Amúgy meg 8.éve nincs munkája. Már nyugdíj előtt áll lassan csak ugye így nyugdíja se lesz mert azelőtt is csak minimálbéres volt kb 12 éven át.
2016. jan. 12. 19:46
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
Mi az a munka amiből sosem lesz pénz?
2016. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

én csak addig tartanám el amíg látom, hogy töri magát másik munkahely kereséssel. ha csak életművészkedik, akkor abban a pillanatban vágnám ki. csak az nem tud dolgozni aki nem akar.

ez a nem illeszkedik a profiljába meg a legnagyobb kamu szöveg.

2016. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Matematikai függvények és szàmítások, táblázatok készítése
2016. jan. 12. 19:48
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Én ha férfi lennék, még az utcaseprést se szégyellném, a lényeg az lenne, hogy a családomnak segítsek. Mennyit tudnék tolerálni a helyedben? Sok mindentől függ. Mennyire igyekszik, mennyire zavarja az adott élethelyzet, nekem mennyi fizum van... stb.
2016. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!