Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nevetséges ez?

Csak szerintem nevetséges ez?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom/hallom ,hogy egyedülálló anyukák az új ,alig pár hónapja meglévö pasijukat "apának" szólítják?

Unokahugom két kisgyerekét neveli egyedül ,most van egy 3 hónapos kapcsolata ,és már posztolja a Facebookon a képeket ,együtt a gyerelekkel meg az új sráccal ,a kép címe pedig "Apával".És ez a harmadik "apa" konkrétan,elötte volt egy 4 éves kapcsolata akkor az volt az "apa" ,a kisfiainak úgy kellett szólítani.Komolyan ,már.nekem kínos.


2016. jan. 25. 21:14
 1/9 A kérdező kommentje:
és ez csak egy példa ,a sok közül...
2016. jan. 25. 21:15
 2/9 anonim ***** válasza:

-Kapcsold be az apakeresőt!

- APA... NINCS... MEG....

(Richie Rich)

2016. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szánalom.... de hogy mit lehet vele tenni azt nem tudom
2016. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas is, meg azért néha eltöprengek, mikor ezek a nagytudású csajok arról beszélnek, hogy milyen a szex Apával. Mert ennyi eszük nincs, hogy ezen elgondolkodjanak.
2016. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az.
2016. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Nevetséges, szánalmas,... mint ahogyan az aktuális pasija is.
2016. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Neki semmi joga ehhez. Nem ő apja, gyerekeinek lenne nevelőjük/ nem vér szerinti apjuk.

De ez...:"a kisfiainak úgy kellett szólítani." Az ilyen nem érdemli meg anya címet. Szánalmas...

2016. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket fossá, húggyá oltanám facebookon minden ismerőse előtt, nyilvánosan kép alatt.
2016. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is csak csodálom ,hogy százával jönnek a "Gratulálok" kommentek.

Nem tudom miért kell ezt eröltetni ,miért nem elég annyit mondani ,hogy "Ö itt Pisti ,anya barátja".

Meg egyböl a gyerekek mellé költöztetni egy számára is majdnem idegen embert.

2016. jan. 26. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!