Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom, hogy Anya es a...

Nem akarom, hogy Anya es a Pasija (aki nem az apam) egyutt furodjenek/zuhanyozzanak? Miert van ez?

Figyelt kérdés
Nem akarom egyszeruen... Van elegge egy piszkos fantaziam jo/rossz ertelemben is.. Nem tudom mi zajlhat egy egyutt furdes/zuhanyzas kozben. Szex esetleg? Eleg sokaig bent vannak a furdobe es csak arra tudok gondolni... Normalis dolog ez? Hogyan tudnam magam turtoztetni?

2016. jan. 26. 20:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is új párkapcsolatom van, úgy, hogy van már gyermekem. A minap épp arról volt szó, hogy milyen sorrendben menjünk fürödni, és mivel a lányom (9) nem akart még, a párom közölte, hogy akkor ő jön velem. A lányom kikerekedett szemmel kérdezte, hogy "hogy lehet együtt fürdeni"?

Sajnos az exemmel (gyermekem apjával) nem volt köztünk semmilyen intimitás, többek között ezért váltam el tőle. És én örülök annak, hogy most már a lányom másfajta mintát lát: hogy egy pár tagjai igenis megölelik, megpuszilják egymást, akár előtte is. Nyilván a szaftos részletek kettőnk között zajlanak. De ez a NORMÁLIS, nem az, ahogy az exemmel éltünk, mint két idegen!

2016. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 gnoomage ***** válasza:
91%

#10 -es, ha van "egy piszkos fantáziája" miért ne kaphatna ilyen válaszokat?!


És nem, nem normális dolog, hogy azon gondolkodsz a szobádban, hogy vajon anyádék ép, hogy dugnak a fürdőben...

2016. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
97%
nincs jobb dolgod? engem hidegen hagyna, hogy mit csinálnak anyámék a fürdőben. az ő dolguk, teljesen normális, hagyd már őket, foglald el magad valami értelmessel és ne ezen agyalj mert ez elég parás.
2016. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a kérdezőt nem az viseli meg, hogy mi történik, hanem az, hogy kivel. Gondolom van egy édesapja, akivel éveken át együtt élt, de vagy elváltak a szülők, vagy az apa meghalt (őszinte részvétem, ha ez történt!) És mindkét esetben normális, hogy egy kamaszt ez zavar. Szerintem ezért van. Megszoktad, hogy anyukád mellett más van, vagy ha csak látszatkapcsolat volt, megszoktad, hogy anyukádnak te vagy az első és most nem.

Nem igaz, hogy egy gyereknek/kamasznak nincs semmi köze a szülők párkapcsolatához, ha azok együtt élnek. Ez lakásban.

Vagy ti örömmel fogadnátok 10-15 évesen egy olyan embert a házatokban, akit ne is ismertek (közben pedig tudjátok, hogy mi folyik anyukátok és a férfi között)? Az, hogy a szülők nem élnek együtt, egyébként is megterhelő egy kamasz gyereknek.

Ti felnőttként mit szólnátok ahhoz, ha csak úgy kapnátok egy új lakótársat? Vagy semmi közötök ahhoz, hogy kivel laktok? :)

A szülő /és a pasi/ feladata az, hogy hozzászoktassa a tinédzser gyerekhez az új élettársat.

2016. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%

"Van elegge egy piszkos fantaziam"


Na látod, fantáziájuk nekik is van.

Csak, hogy ők ezt a fürdőben élik ki...

...nem pedig a számítógép előtt mint te.

2016. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
17%
Hány éves vagy?
2016. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%
Esélyes, hogy van szex is. Ha zavar, akkor valamivel foglald e magad addig, rajzolj, hallgass zenét, nézz meg egy részt egy sorozatból, menj el futni... Ha meg emiatt aggódsz, úgyis kimossák maguk után. Tényeg nem kellene ezzel foglalkoznod. Miért baj az, ha a fürdőben szexelnek? Vagy nem bírod a pasit, és azt akarod, hogy egyáltalán ne legyen köztük semmi? Mert akkor tudatosítanod kellene, mi a bajod vele, és megpróbálni megbeszélni, megoldani :)
2016. jan. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
92%
Majd,ha nagyobb leszel megérted.
2016. jan. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 acelsziv ***** válasza:
29%
Nem értem mi a bajod azzal, hogy anyád a kádban cidázza a párját... Lehet, hogy még anyád púzója is jól ki van kormolva minden este. Neked ehhez nincs közöd. Vagy csak zavar anyád kielégült képét látnod?
2016. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
9%
Úgy gondolom féltékeny a kislány , zavarja a tudat hogy az ő édesanyját egy férfi szexuális dolgokra használja ....viszont az édesanya is csinálhatná diszkretebben, ne a lánya szeme láttára vonuljon el a férfival .
2016. jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!