Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeríntetek normálís dolognak...

Szeríntetek normálís dolognak monddható az, ha valakí már negyven evesen, nemszeretne, sem feleseget, sem gyereket sem!?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 17:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mindkettőt megértem. Azt azonban nem, ha valaki társat sem szeretne. ( nemkell annak feltétlenül feleségnek vagy férjnek lenni)
2016. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 hoqxpok válasza:
55%

Háááát, csak hogy a másik oldal is meghalattassék...

Nem normális az állapotod. Ebben a korban már a második

házasságodat kellene nyűnöd, és minimum 40% gyerektartást

fizetned. Csak gondolj bele, a te hozzáállásoddal

40 év alatt kihalna a magyar nemzet. Nem a gyerekek, nők

utálatával kell takarózni, kifoás mindig van, csak akarat és elhatározás kérdése mit is akarsz.

2016. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát ígazából nemutálom sem a nőket, sem a gyerekeket,csak a nők valahogy míndíg negatívan álltak hozzám. vagyís egysem akart eddíg elfogadní soha.
2016. febr. 7. 21:06
 14/18 istván748 válasza:
100%

ne viccelj! Tök jó egyedül élni!!! nagyon sok előnye van! Az ember azért élt már túl annyi mindent a történelem folyamán mert megtalálta a jó oldalát a dolgoknak, olyannak is ami elsőre nem tűnt, nem tűnik túl jónak, pozitívnak!

Mellesleg több száz millió ember hal és halt már meg egyedül, magányosan akik szeretettel, gondoskodással, hiba nélkül neveltek fel több gyereket is, ez semmit nem jelent!

Az a lényeg, hogy a magány nem rossz dolog, nem szabad úgy érezni, úgy tekinteni rá, hogy az rossz! Áááá, az a jó, tök szabad vagy azt csinálsz amihez kedved van, oda mész és akkor amikor akarsz! A szabadság mámorító érzését kapod!

2016. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Juliusz48 ***** válasza:
69%
Attól, hogy nem szeretne feleséget, 40 felett társa még lehet. A gyermekvállalás meg ebben a korban érthetően kerülendő,mert ha szeretné megélni míg a saját lábára áll, korábban kell kezdeni.
2016. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hozzászólások voltak előttem.

Ettől függetlenül, én két végletet látok: hogy már megkeresedett ember az illető, és már beletörődött és elfogadta azt hogy neki soha nem lesz felesége/családja (ezért már alapból nem is akar), vagy ő tényleg jobban érzi magát kötelezettségek nélkül.

Persze, az utóbbi is normális, sehol nincs megirva hogy mindenkinek muszáj legyen párja meg családja.

Még én is szingli vagyok, pedig én nagyon családcentrikus ember vagyok. De egyszerűen én nem találom azt a párt meg, akivel úgy gondolom lehetne egy életet tervezni.

Sokak szerint itt akkor ez egy divat, mert én szingli akarok maradni? Nem, nem az! Csupán nem akarok 1-2 gyerekkel pár év után egyedül maradni, mert épp válok...

Én ezt inkább meggondoltságnak nevezném, nem divatnak!

2016. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Miért akarná mindenki ugyanazt az életben?
2016. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
hát kőszőnőm a válaszokat. valóban egy megkeseredett ember vagyok, akinek eddígí eleteben,ugymondd nem addadhatot meg ez a dolog,de velemenyem szerínt ebben komoly szerepet jáccík az a dolog,hogy a maí nőknek már túl nagyra nőttek az ígenyek is, vagy ís már túl sokat várnak el a ferfí embertől.
2016. febr. 13. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!