Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerüljek nevelőotthonba?

Hogy kerüljek nevelőotthonba?

Figyelt kérdés

15/L

Én vagyok a család fekete báránya de nem tudom miért,jól tanulok,nem káromkodok,külsőm átlagos.

Kinek/hogy tudnék szólni hogy nevelő otthonba kerüljek?

(mit csináljak hogy elküldjenek?)Akiben 100% ban megbízok és kiáll mellettem az a nővérem de ő Amerikában van,nem tudok neki szólni.Anyám nem iszik nem dohányzik,apám egy évben max. 2 rúg be.Bátyám csak dohányzik.Voltam már pszichiáternél is mert túlságosan befelé forduló típus vagyok,iskolában is csak keresek egy sötét csöndes helyet,és várom hogy vége legyen a napnak,nem szólok senkihez,és nem várom el senkitől hogy hozzám szóljon. 1X próbáltam felvágni az ereimet a csuklómnál.Már nincs kedvem élni.15 éven keresztül csak ütöttek,és kiabáltak velem.Kicsi koromból is csak a veszekedésekre emlékszem.Egyszer voltam pszichiáternél, muszáj volt hazudnom, mert anyám azt mondta hogy agyonver,mindent megkapok amit kérek de nem azért mert szeretnek,hanem hogy tűrjek el mindent.(nem vagyok adoptált)



2016. febr. 7. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a nevelőotthon lenne a legjobb megoldás...a nővéredhez nem tudsz kimenni?
2016. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A területi gyermekvédelmi központot kellene felhívnod, vagy bemenned. Sajnos nincs egységes honlapjuk, keress rá a neten.

Saját kérésedre be tudnak tenni pár napra krízisotthonba, vagy kérheted a végleges kiemelést is.

Mindenesetre, ha már ott vagy, tudsz beszélgetni szakemberekkel, és kaphatsz némi segítséget. A nővéredhez nem tudsz kimenni tanulni?

Pszichológushoz tudnál menni?

2016. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!