Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lépéseket tudnék tenni...

Milyen lépéseket tudnék tenni hogy a párom kishúgához kicsit közelebb kerüljek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éves lesz, születésétől fogva ismerem, mégis csak pár alkalom volt mikor pár percre én vigyáztam rá. Őszintén szólva szeretem a kicsiket nézni de nem igazán tudom mit kezdjek velük, vagyis főleg ha kettesben vagyok velük akkor érzem magam felszabadultabbnak, ami pedig ritka a kislánynál. Van hogy mikor náluk vagyok mosolyog rám, adogatja a játékait de egyszerűen félek beszélni hozzá. Egyke vagyok, és igazából jól meglennék a jelenlegi helyzetemben is, de külső szemmel, illetve az anyukájuk szemében valószínűleg fura a viselkedésem főleg hogy nő vagyok.
2015. júl. 26. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Ki fog ez alakulni, ne aggódj. Ajánlkozzál bébiszitternek, hogy a párod szülei elmehessenek otthonról néha.
2015. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elég sokat vártam ahhoz hogy kialakuljon, egyszerűen nem tudok mit kezdeni azzal ha a kicsivel vagyok, volt hogy megkértek hogy öltöztessem fel (soha előtte nem csináltam olyat) és a vége az lett hogy félig fel sikerült öltöztetnem aztán ő már majdnem sírt én szintén és akkor jött a megmentés.
2015. júl. 26. 23:55
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
játsz otthon egy babáddal, ha hiszed, ha nem, de megtanulsz feloldódni, jönni fognak a szavak, a játékosság, stb, ez rögzül az agyban és automatikusan előhívja a memóriából amikor kell
2015. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szutyikalács válasza:
100%
Nekem is ez volt a gondom régen csak más volt a szitu :) annyi a lényeg hogy higgadtan kell kezelni. én pla felöltöztetést ugy tanultam meg hogy elkértem a kislány babáját azzal az okkal hogy azzal fog játszani lehet és azt öltöztettem fel és le :)
2015. júl. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan beszelj ugyanugy hozza mint egy nagyobb gyerekhez vagy felnotthoz. Nem kell gügyögni vagy elvaltoztatott hangon nyavogni, beszelj normal modon. Mondjuk mondd el neki hogy mi van a kezetekben, milyen szinu, mit csinal, ha egy allat akkor meselj neki arrol az allatrol hogy mit eszik, hol lakik, ilyesmi. Egy 2 eves gyerek szinte mindent megert mar, a lenyeg az hogy kommunikalj vele nyugodtan.
2015. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

A kislány bír téged, ne aggódj!

Tuti ami biztos: kérd meg anyósjelöltedet, hogy mutassa már meg, mi merre hány méter, ő hogy szokta. Az őszinteség jó pont.

2015. júl. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Saját példám. Mindig szerettem a gyerekeket,és nekik sem volt bajuk velem, de valahogy sosem tudtam mit kezdeni velük. Mióta babát szeretnénk, azóta teljesen megváltozott ez. Nem tudom mitől, és miért. Valószínűleg én változtam, és lazábban, természetesebben állok a kicsikhez. Azóta imádnak. Szóval nyugi, majd kialakul.
2015. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
én csak azt nem értem , miért kell valakire erőltetni, hogy öltöztesse fel a babát, nálam azt próbálták be, hogy cseréljem ki a pelusát. Egyszerűen nem értem miért baj ha valaki nem akar közeledni a gyerekhez, mert ugye ezzel hogy erőltetik, csak még inkább nem fog menni, az ember szinte érzi,hogy egy kirakatban van és minden szem őt figyeli, hogy mit hogyan csinál. el kell fogadni,hogy ez majd kialakul és igenis békén hagyni a másikat(hisz a kérdező csak a ruhacserénél majdnem elsírta magát, mondom én mi szükség van ehhez?)
2015. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesem kirakózni (2-3 darabos óriáskirakó) meg olvasni szeret. Vegyél vagy kirakót vagy könyvet a kedvenc mesefigurájával (nálunk Bogyó és babóca meg Kockásfülű nyúl a menő) és arra tuti harapni fog, kirakózni meg felolvasni biztos neked is fog menni!
2015. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs a nőkben semmi több. A saját gyerekeddel kell kialakulnia valaminek.


Az, hogy idegen babákkal jóban vagy, ugyanolyan, minthogy valaki könnyebben barátkozik. Csak mert nő vagy, nem kell szeretni a babákat.

2015. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!