Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem felesleg...

Mit tegyek? Úgy érzem felesleges élnem.

Figyelt kérdés

Szívesen leírnám miért,de az oldal azt hiszi trágár szavakat használok,pedig nem.És nem engedi kiírni..

15/f


2016. febr. 8. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor más szavakkal írd le, vagy hagyj ki szóközöket a betűk között.
2016. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
pontozd ki a trákár szavakat vagy használj matematikai jeleket ba+.
2016. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Rendben..szoval azert felesleges.mert mar nem erdekel semmi.Sportolni se sportolhatok mivel nekem nem lehet.Amit nagyon sajnallok.Pedig szeretnek.Nincs eletcelom,mivel nem erdekel semmi.Nem vagyok boldog,sose voltam boldog.Vannak barataim.Deee koztuk 5x jofej.Osztalytarsak?Roluk ne is beszeljunk,full ny*om*rekok.Neveloapamat gyulolom.Rondanak erzem magam,tobben mondtak hogy "nem" de ezt keptelen vagyok elfogadni.Megneznek az emberek,de nem azert mert "helyes" lennek hanem szimplan azert mert hajam is gaz.Sose lesz olyan hajam,ami jol allna nekem.Vagom,menjek fodraszhoz,de azt mondta:"Nem tudok mit kezdeni a hajadal,se egyenes,se gorbe,se hullamos"

Es meg sorolhatnam..

2016. febr. 8. 19:02
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
vagy álatokat hivj segitségül. pl: libanc.
2016. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
kócsag fodrásszal nem kell törödni. menj el többhöz. csak lesz valaki aki nem állat.
2016. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
én is jártam hasonlóan, egyik szakember azt mondta lehetettlen, a másik megkérdezte, mikorra kell?
2016. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nemrég meg láttam egy hegesztő majmot. de jól csinálta. jó szakállat volt.
2016. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

"Rendben..szoval azert felesleges.mert mar nem erdekel semmi."

Ez nem te életed feleslegességét jellemzi, dolgok feleslegességét számodra amin könnyen tudsz változtatni.

"Sportolni se sportolhatok mivel nekem nem lehet.Amit nagyon sajnallok."

Minden megoldható.

"Nincs eletcelom,"

Van. Ha nem lenne, nem születtél volna le. Fejlődj, legyél jobb ember.

"Nem vagyok boldog,sose voltam boldog."

Ezen megint magadban kell változtass dolgokon, ne így legyen amiben tudok segíteni.

"Osztalytarsak?Roluk ne is beszeljunk,full ny*om*rekok."

Akkor ne foglalkozz velük. Miért fektetsz energiát olyanba akik negatívok?

"Neveloapamat gyulolom.

Akkor ne foglalkozz vele, ne reflektálj neki, szólj anyádnak dolgairól.

"Rondanak erzem magam,tobben mondtak hogy "nem" de ezt keptelen vagyok elfogadni."

Csak tényeket kell elfogadni. Ebben ő véleményük tény.

"Megneznek az emberek,de nem azert mert "helyes" lennek"

Nem tudhatod. Minden ember másért néz s más véleményen van,bármennyire is hasonló.

"Sose lesz olyan hajam,ami jol allna nekem."

Ez egyszerűen képtelenség.

"Vagom,menjek fodraszhoz,de azt mondta:"Nem tudok mit kezdeni a hajadal,se egyenes,se gorbe,se hullamos""

Minden fodrásznál voltál már földön? Vagy csak annál 1 losernél?

"Es meg sorolhatnam.."

Sorold is. Eddig könnyen fixáltam mindent.

Írj ha kell segítség.

2016. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Menj el a menhelyre kutyákat sétáltatni barátokkal, jó móka és utána jó érzés tölti el az embert. Vállalj közösségi munkákat.
2016. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez most lehet bosszantani fog, de ilyen állapoton a legtöbb kamasz átesik. Nekem három évig tartott :) De voltak barátaim, akik rendíthetetlenül hallgatták ezt a dumámat, ezúton is köszönöm nekik és azt is, hogy még mindig barátok vagyunk.

Keresd meg, hogy mit szeretsz csinálni, próbálj ki új dolgokat. Ha nem adod fel, meg fogod találni magadat és az utadat. Néha jó az önsajnálat, de sok időt rabol el.

2016. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!