Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában az idősebb férfiak...

Mostanában az idősebb férfiak érdekelnek, ez probléma?

Figyelt kérdés
A jó 30as korosztály érdekel mostanában, olyan 35 körüliek. Úgy érzem inkább ilyen korú férfiakkal szeretnék párkapcsolatot kialakítani. Én 20éves lány vagyok és eddig velem egykorú barátaim voltak. Nem tudom, mi lehet az oka. Ez beteges? Mi a véleményetek erről?
2010. márc. 30. 11:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel probléma...

Az lett volna a gond ha 15-16éves vagy:)


20/L

2010. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom beteges akkor ismét a korodbeli férfiakhoz fogsz vonzódni?
2010. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Na engem pedig inkább a 25 körüli srácok, én 34 vagyok.Nem tudom normális-e.
2010. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj. Én 21 vagyok, a párom 38. Lassan 5 éves a kapcsolatunk, 3 éve együttélünk.


Nem a kor a lényeg, ha komolyan veszitek egymást.

2010. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy beteges. Általában a nőknek van egy olyan időszaka, amikor az "érettebb" férfiakhoz vonzódnak. Valakinél ez elmúlik idővel. Nálam is elmúlt, így, hogy közelebb vagyok már a 30-hoz. Nem vagy már kislány,ha találsz ilyen korú partnert, akkor érezzétek jól magatokat. Annyi azonban igaz, hogy egy 35 év körüli férfi már megélte azokat a dolgokat, amiket te még nem és lehet, hogy emiatt a későbbiekben lehetnek "gondok" közöttetek. Száz szónak is egy a vége: nem vagy beteges.
2010. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

11:10-es.


Nekem nem fura, szerintem ez is abszolút elfogadható. Nézdd hány ilyen kapcsolat van, és boldogan élnek.

2010. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges, csak értelmetlen. Mit nem találsz meg a korosztályodban, ezt kéne tisztáznod magaddal. És odafigyelni, mert vannak huszonéves fiúk ronda SZTK keretes szemüvegben, és kockás ingben, viszont nagyon érett gondolkodással. Őket próbáld meg észre venni.
2010. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy miért lehet ez, eddig sosem éreztem. Elég furcsa. Nem tudom megmagyarázni miért van, mit nem találok a korombeliekben. Mindig arról ábrándoztam kislánykoromban, hogy korán fogok szülni és férjhez menni, 22-23évesen. De a korombeli férfiak nem szeretnének még házasodni gyereket meg pláne nem. Lehet, hogy emiatt...fogalmam sincs.
2010. márc. 30. 11:20
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Én is hasonlóan gondolkodom mint te, évek óta csak 30 éven felüli barátaim voltak. Ők az a korosztály, akik tisztelik a nőket, tudják hogyan kell velük bánni, érettebb gondolataik vannak, nem olyan gyerekesek. Velem egykorúakkal biztos nem járnék. 20L
2010. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

Világ életemben csak az idősebb pasik foglalkoztattak. Párom 15 évvel idősebb, már 4 éve vagyunk együtt és van közös baba is.

Fiatallal el sem tudnám képzelni.

Egyáltalán nem beteges, nehogy emiatt szégyelld magad.

25/N

2010. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!