Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Valóban akkora probléma, ha egy nőnek szőrös a karja?

Figyelt kérdés

Most elsősorban érett férfiak válaszát várom, nem tinifiúkét.

Én 23 éves nő vagyok, és én nem szőrtelenítem a karom. De a mai világ azt sugallja ezt kéne tennem. Valóban kiábrándító a karszőr a férfiaknak?

Légyszíves írjatok kort!


[link]

[link]


2010. márc. 8. 16:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
ha ennyire szőrös mint az övé akkor én is szőrteleníteném. 21L
2010. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Uhh ez azért tényleg túlzás kicsit:S

22/F

2010. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
most ez a szőr méretétől és színétől függő :) szóval ha a világosbarnás bőrszíned van és ilyen 1-1,5 cm s világos szőrszálak vannak, az egyátalán nem zavar senkit. de ha sűrűn áll a fekete szőr akkor az már kezd kicsit illúzióromboló is lenni néhány helyzetben. amúgy ott nem nő olyan gyorsan a szőr, szóval nem annyira macerás dolog :)
2010. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
Nem gáz,most ez a divat,kétszáz évvel ezelőtt meg az a undorító paróka volt a nemesebb családoknál,attól hogy ha úgy döntesz nem állsz be a sorba még lehetsz igazi nő!
2010. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Bizony kicsit kiábrándító tud lenni!De nem annyira vészes,csak ha nagyon feltűnő!Gondolom lehet tenni ellene. F35
2010. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Basszus! Ezek nagyon csúnyák. Én sosem szőrtelenítettem a karomat, mert annyira szőke h nem látszik, de ha ilyen barna lenne, biztos iszonyúan zavarna, mert szó mi szó ez nem szép, inkább kiábrándító. 23/l
2010. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nekem is kb ilyen.:S:S És én sem szörtelenítettem eddig, de a nyárra már le fogom szedni, mert eléggé zavar, és nagyon enmtetszik... olyan fiőúss:S

/L1

2010. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
17/L 16:52
2010. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

ekkora karszőrzet az már sok:) de ha nem hosszú nem vészes,de attól még lehetsz igazi nő nem ettől(nem csak ettől)fogsz benyomást kelteni a férfiakban.De szerintem a hosszű nem szép.A nők maradjanok nők,a férfiak pedig férfiak remélem értesz:)

17/F

2010. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Az enyém is olyan körülbelül mint a képeken Alyssanak. Biztos szebb lennék ha szőrteleníteném, de nekem elég macera a lábam, az arcom, a hasam, a szeméremtájékon, és erre már végképp nem veszem a fáradtságot. A barátom elfogadta. Beszéltünk róla, tudja, hogyha zavarná, elmondhatná, ahogy elmondott mást is, ami zavarta, de azt mondta, hogy ez tényleg nem érdekli. És én nőnek érzem magam így is. Nem fogok nekiállni még ennek is. Nagymamámat is szerette a papám ugyanilyen szőrös karral, engem is szeretni fog a barátom attól még, hogy szőrös a karom. 20/L
2010. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!