Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Szaftosnokedli kérdése:

Mit tegyek ha nem tudom lerázni az élettársam. Nem szeretem nem számíthatok rá. Hiába akarok szakítani egyszerűen nem megy el. mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 18:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki, hogy nem szereted és költözzön el 3 nap alatt. Az a legjobb, ha 2 szomszéd / barát is jelen van. Hívsz lakatost, lecserélteted a zárat, a cuccait kirakod az ajtó elé. Hívsz rendőrt, és megkéred, hogy segítsenek.

Attól, hogy be van jelentve, semmilyen joga nincs a te tulajdonodban.

Ha randalírozik, rendőrt hívsz.

2016. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha te vagy a tulaj, akkor kezd azzal,kényszerkijelented...5-10 ezer forint.

Utána,ha nem megy el,rendőrség.

2016. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerkijelented, aztán ha nem hajlandó elmenni, akkor kihívod a rendőröket, ők meg majd nagyon udvariasan felszólítják, hogy lehetőleg futólépésben hagyja el az ingatlant.
2016. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
simán kijelentheted
2016. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 acelsziv ***** válasza:
86%
pár erős rokonnal kidobatod, mint a macskát sz.rni
2016. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a tanácsokat!
2016. febr. 11. 20:32
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy te ezt lezártad, sőt, tetszik valaki más, aki nagyon kedves és udvarias veled, de így, hogy ő ott lakik, elég ciki a szitu, úgyhogy lesz kedves elmenni. Voltam egyszer ilyen helyzetben. Bár nem éltünk együtt, de egyszerűen nem akarta tudomásul venni a szakítás tényét. Írt, hívott, virág, csoki, ez ment napi szinten már 3. hete. Akkor azt hazudtam, hogy van valakim. Na ettől kiábrándult és egy nagy veszekedés után többet nem jelentkezett. Ha nem segít, akkor ahogy írták- kényszerkijelentés, stb.
2016. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Bemész az önkormányzathoz a tulajdoni lappal/adásvételi szerződéssel, ami igazolja, hogy te vagy a tulajdonos/haszonélvező, és kijelented.

Egyébként teneked kellett bejelentened, máskülönben nem lehetne bejelentve.

Szabsz neki egy a határidőt, hogy addig menjen el.

a kényszerítő eszközöket a többiek leírták.

2016. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kényszerkijelentés akkor működik, ha tanúkkal tudod igazolni, hogy nem lakik ott. Mivel ott lakik, ez nem fog működni. (Nekem egy korábbi albérlőt kellett így kijelentenem, de ő tényleg nem lakott már ott, tudtam igazolni.)


Az agressziót én nem tartom megoldásnak.


Bár kicsit más helyzetben voltam, de én is elég nehezen tudtam megszabadulni az exemtől. Nekem az jött be, hogy lett új kapcsolatom, és amikor bejelentettem, hogy jön hozzám az új párom, akkor hirtelen az exemnek is sürgős lett a költözés.

2016. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!