Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire számíthatok, ha közlöm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok, ha közlöm a lánnyal, hogy nem akarok szexelni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel régóta ismerkedem és magasabb szintre akarja emelni a kapcsolatot. Nem vagyunk már kicsik, én 19 vagyok, ő pedig 18. De én nem akarok nemi életet élni, ő pedig már az előző kapcsolataiban élt s nem tudom, hogy fog erre reagálni, elveszteni meg nem akarom.

2015. máj. 17. 10:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
23%
1. Homokos vagy 2. Hülye, a csaj keres mást. ..
2015. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
4%
Jaj ne legyél ilyen hülye :c jó lesz neked is meg neki is:3 kell ennél többecske :3 nya nem :33
2015. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ez nem könnyű dolog. Van aki nem szexcenrikus nekem is volt ilyen barátom. Ha a lány szeret szexelni rövid lesz a kapcsolat.
2015. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy nem akarod elveszteni, de mit akarsz? Szexmentes kapcsolatban élni? Te nem kívánod a szexet? Nincs ezzel baj önmagában, de akkor nem kéne egy egészséges, fiatal, szere vágyó nőt magadhoz kötnöd.
2015. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy nem mondom el, hanem azt mondom hogy nem menne a kapcsolat, így neki lesz jobb.
2015. máj. 17. 10:48
 6/28 anonim ***** válasza:
*szexre vágyó...
2015. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el a szex a legjobb az életben nincs jobb forrón érezni a másikat.
2015. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én nem akartam magamhoz kötni, barátnőt sem akartam, ez nem is egy udvarlás következménye, hanem magától, így alakúlt. Ha még nem szexelt volna senkivel, akkor nem lenne gond. Mert lényegében én attól undorodom, hogy olyan kéz érjen hozzám amivel már péniszt fogtak, aolyan száj érjen hozzém amiben már pénisz járz, olyan arcra kell adjak puszit, amire már rá verték, vagy olyan helyre kellene berakjam, ahova más már berakta vagy épp nyalakodott ott. Vele is mindig is kerültem a komolyabb érintkezéseket, mint minden lánnyal, de néha elkerülhetetlen volt, ilyenkor a hányinger kerülgetett, mert eszwmbe jutott, hogy azzal a kezével fogta meg az enyém, amivel kiverte valakinek stb. Brr.. :/
2015. máj. 17. 10:55
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
aszexuális vagy?
2015. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen érintetlen szűz lányra vágysz az nem lesz könnyű.ha elötted másaal volt azota mosakododd ez hülye gondolkozás akkor senkinek nemlenne kapcsolata mert mással nem ment jol.Nem értem az az ilyen fiukat.
2015. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!