Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy a lányotok párja 13 évvel idősebb és orvos (sebész)?

Figyelt kérdés

22 éves a lányom. Elmondása szerint 4 hónapja vannak együtt. Azt mondta, azért nem beszélt még róla, mert nem tudta, mennyire lesz komoly. Viszont hétvégén be szeretné mutatni.


A férfi 35 éves, sebész.


Hogyan reagálnátok erre az egészre?



2016. febr. 16. 22:33
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
20%

9 ha tőlem kérdezed, egyértelű szexkapcsi, mint bármelyik más ápolóval, ugye ismervén az egészségügyet...

nem is lennék rá kíváncsi.

de hogy az otthonomba minek jönne meghívás nélkül, az viszont érdekelne.

2016. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
39%
ide csak olyanokat szabad írni, hogy vennék neki külön házipapucsot is hozzánk, meg hanyatt borulnék előtte és akkor felpont jár?
2016. febr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
79%
13 év nem 60 nem csinálnék belöle nagy kunsztott. Vacsi aztán ennyi....
2016. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
26%
van seb a lányodon? nincs. akkor zavard el, nem kell sebész.
2016. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 lencsefőzelék ***** válasza:
88%
A nagyszüleim között is 13 év volt a korkülönbség, a nagymamám 21 volt, mikor összeházasodtak. Igaz, nagyapám nem sebész volt (hanem lelkész).
2016. febr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
36%

"egy 35 éves sebész tényleg mit akar egy 22 éves lány szüleitől? "


Szexkapcsi.... És engem is lehet lepontozni, de ebből semmi nem lesz.

Egy orvos vagy egyenrangú társat keres, vagy cicababát. Nem kétséges, melyik vagy te. Tudom. Nem 22 vagyok, mint te.

2016. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
54%

Persze, ha éppen diploma előtt állsz, akár esetleg komolyan is gondolhatja, de ha valahol felszedett.... Ugye te sem gondolod? :)


Valószínűleg a szokásos kamu kérdés, mert kimaradt, te mit csinálsz. Mit tanulsz.


AZ meg egyértelmű, nem a kedves mama írta ki a kérdést.

2016. febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
86%

Először biztosan meglepődnék, de szerintem előítéletmentesnek kell maradnod, egészen az ismerkedésig. Ha viszont már úgy érzed, hogy ez a kapcsolat nem szerelemről hanem másról szól, beszélnék a helyedben a lányoddal erről, viszont tiszteletben tartanám a döntését; 22 éves, nem gyerek, de még bőven van ideje a hibáiból tanulni.

Nekem az első szempont, hogy a gyermekem boldog legyen -ha ő a szeretet, megértést egy nála 13 évvel idősebb férfiben találja meg, hát legyen.

2016. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
57%

"ha ő a szeretet, megértést egy nála 13 évvel idősebb férfiben találja meg, hát legyen.

"


Igen, de kétséges erősen, hogy ez kölcsönös.

2016. febr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
8%

"A nagyszüleim között is 13 év volt a korkülönbség, a nagymamám 21 volt, mikor összeházasodtak. Igaz, nagyapám nem sebész volt (hanem lelkész)."


Papoknak lehet házasodni?:d

2016. febr. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!