Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
17 L vagyok, barátom 2 év után elkeztett ütni, és más lányok beszélgetését kitörli( valamit titkol?), nevelőapámmal és anyámmal élek nemetországba, minden nap lehülyéz meg minden, anyukám nem szól semmit, apukám és mamám otthon élnek, nagyon kész vagyok és egyedül érzem magam kèrlek segítsetek!

2016. febr. 28. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha pl. szakítanál vele? Ez nem kérdés. Ezen nincs mit morfondírozni.
2016. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De még mindig érzek utánna valamit, csak vele tudtam megbeszélni problémáim, mert anyáékat nem érdeklem , màsom nincs de nagyon fáj, hogy kidobott a lakásból ma és haza kellet jönnöm
2016. febr. 28. 17:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ha te ezek után még érzel valamit,akkor neked pszichés problémáid vannak.


Velem is hasonlóak voltak a szüleim,de az,hogy ütnek,már ne is haragudj,de még súlyosabb bánásmód,minthogy lehülyéznek.


Ezek után pedig lehet nem is véletlen,hogy ez a véleményük.

2016. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Még ő dobott ki téged?

Kérlek, ne alázd magad tovább! Örülj, hogy megszabadultál ettöl a phasztól, aki megütött, megaláz, megcsal!

2016. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ver, megcsal, lehülyéz. Mi itt a kérdés? Soha többé ne állj szóba vele - kb. ezt kellene csinálnod. Ha meg olyan hülye vagy, hogy mégis megteszed, akkor meg is érdemled a sorsod, igaza van, hogy lehülyéz.
2016. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy megszabadultál tőle.
2016. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem én vagyok az igazi neki, de hiányzik, nagyon, igy nem marad senkim, de nem tudom mi lenne jó nekem
2016. febr. 28. 18:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennél még az is jobb, ha senkid sem marad.

Miért nem jössz haza?

2016. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a megalázást is ilyen jól tűröd,ne csodálkozz ezen.Amúgy most már rákérdeznék mire föl kezdett el ütni.Ha ennyire nem akar olyan barátnőt,akit ütött és még ezek után is a a nyakán akar lenni,hát engem őszintén érdekel mire kaptad a pofont??
2016. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Huu...ütöget...sérteget..kidob...a szemedbe mondja, hogy nem vagy az igazi (képzelem, hogy mennyire szerethet..)..Komolyan ez annyira megalázó.

Azt írtad, hogy tudnánk e segíteni..Írtuk, hogy mi lenne szerintünk a helyes megoldás, de akkor is neked kell döntened. Ha nem fogadod el a tanácsot, és továbbra is epekedsz a pasi után, akkor meg mégis mit szeretnél? Senki sem fogja neked azt írni, hogy Harcolj érte, mert semmi értelme-lehet ezt szeretnéd olvasni, de aki ilyent tanácsolna neked, hidd el, nem a jóakaród.

Majd találsz magadnak másik pasit, "mert elég sok hal úszkál a tengerben, csak ki kell fogni"

2016. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!