Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit megtennél a gyereke...

Mi az amit megtennél a gyerekedért?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amit mások mártírságnak neveznének,de te önként megtetted vagy megtennéd a gyerekedért.
2016. márc. 10. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazán kellett még olyasmit megtennem, ami olyan brutálisan megerőltető lenne a számomra, úgyhogy nem tudom, szükség esetén mit tennék meg értük (gondolom bármit, de hát mit tudom én azt előre).
2016. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
hát az én anyám odaadta minden pénzét, házának az árát kb. 15 millió ft az ő pici fiának, hogy kifizesse a tartozását. Szerintem nagy szemétség volt, hogy így lenullázta a báytám anyámat, most élete végéig élhet albiba és persze nekem kell őt segíteni.
2016. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Hogy mi az? Nincs még gyerekem, de tuti nem kell majd sokat tennem érte negatív értelemben. Hiszen ha lenne, vagy ha lesz, már 1,5 éves korától kreatívra fogom nevelni, elemezni fogja a fák kérgét, mikroszkópokkal fog tanulmányozni, zenei leckéket kap, és veszek neki egy reactable asztalt fizikális magnetikus hangkeltésre, ott tud értelmesen fejlődni. Vagy valami hasonlót. A gyerekemet úgy fogom nevelni, hogy sosem fogok neki gagyogni meg mosolyogni, hanem értelmesen beszélni, vidámat, értelmeset. Fel fogja tudni magát találni az életben, ha kell segítség neki, kreatívan támogatom, pl. fényképész akar lenni, veszek neki gépet, ennyi. A többit megcsinálja maga, mert képes lesz rá.
2016. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
3-as, fedobtad a napomat!! :-) :-) :-)
2016. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Kb ugyanazt, amit egy másik gyerekért is, mert hát ilyen helyzetekben az ember nem mérlegel, hanem cselekszik.

(a mártíromkodó szülők, na azok viszont a világ legnagyobb sorscsapásai között vannak... "bezzeg én feláldoztam az életem miattad, bezzeg te..." - erre kell faarccal visszakérdezni, hogy "bocs, de én kértem?" )

2016. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
3-as, te aztán nagyon nem értesz a gyerekekhez! Ezekre pont nincs szüksége egy kisgyereknek a normális idegrendszeri fejlődéshez, csak az időt veszed el a hasznos dolgoktól!
2016. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Bármit. Szívesen mártírkodnák is.
2016. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
70%

Amit megteszek? Fejlesztésre hordom heti 4 alkalommal, mert gondok vannak vele. Emellett itthon foglalkozom vele minden délután. Emiatt, nincs semmi szabadidőm. Pénzem sincs szórakozni menni, mert a fejlesztésekre elmegy havi 50ezer.

Ha minden jól megy, iskolára nagyon rendben lesz a fiam. Ezért mindent hajlandó vagyok beáldozni!

2016. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as, de ezt te se érzed mártírságnak, nem?

Ugyanezt csinálom annak reményében, hogy nem lesz maradandó, hogy nyoma sem lesz később annak, hogy ilyen nehezen ment a mozgásfejlődése. Hogy ezért minden 3 órában etetés előtt fél óra "kínzó" torna, masszázs plusz heti 3 intézményi gyógytorna és millió pénz.. magasról teszek rá.

2016. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bakker 3as előre sajnálom a gyerekedet!Nem fogsz neki mosolyogni!Milyen ember vagy te?


De hogy a kérdésedre is válaszoljak még szerencsére nem kerültem ilyen extrém kihívások elé de valószinüleg bármit megtennék a gyereimért!

2016. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!