Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meggyűlölnéd a saját gyereked,...

Meggyűlölnéd a saját gyereked, ha kiderülne, hogy meleg? Megtennél minden azért, hogy tönkre tedd az életét, vagy csak simán kitagadnád, és kidobnád otthonról?

Figyelt kérdés
A kérdés természetesen szülőkhöz szól.
2010. aug. 11. 08:31
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem tenném. Nagyon nehezen dolgoznám fel, először önmagamat okolnám, hogy mit ronthattam el. DE sose gyűlölném, és nem vágnám tönkre az életét. Persze büszke sem lennék rá. Erről nem tehetek, így érzek. De számíthatna rám.
2010. aug. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy is! Maximum elcsodálkoznék, de magamat ismerve hamar napirendre térnék fölötte (van a családomban olyan, aki meleg, ott is kb. két napig tarott a csodálkozás, aztán ugyan úgy voltam vele, mint korábban), és továbbra is nagyon szeretném, hiszen a fiam! Az, hogy ő egy fiúval, és nem egy lánnyal bújik ágyba, nem változtat azon, hogy én mennyire szeretem.
2010. aug. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
82%

Miért, mitől lesz más az a gyerek 2 perc alatt, amíg kiderül az infó. Előtte is, utána is ugyanaz az ember. Arról ő nem tehet, hogy ÉN másmilyennek gondoltam.


Hát láss olyannak, amilyen valóban

vagyok. Nem én hazudtam, ha szemed

csak a részt látta bennem, és a jóban,

mely részem, ismerni vélt engemet.

Álmoddal mértél; én az álmodónak

mit mondhatok? Ne légy a börtönöm!

Csalódtál, de ne tarts engem csalónak,

amiért álmaidhoz nincs közöm.

2010. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
83%

Én sem tenném egyiket sem.

A legjobb barátom egyike is meleg, vele végigmentem már az úton, láttam mennyit szenvedett azzal hogy hogyan mondja el a szüleinek és mit fognak szólni és nem. Az én gyerekem ezt ne élje át. Tudja azt, hogy szeretem és elfogadom úgy ahogy van .

Csak azt sajnálnám hogy nem lesz unokám:(

Akármilyen is, akkor is az én gyerekem és feltétel nélkül szeretem.

2010. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
23%

Nem.

Piszok nehéz lenne és valószínűleg a "párját" nem szívesen látnánk.Ezt meg neki(k) kellene elfogadnia.

Azt hiszem a mi dolgunk lenne a nehezebb.

2010. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
87%
Semmit sem tennék. Csodálkoznék az elején, sőt lehet felmerülne bennem hogy "miért pont az én gyerekem az", de aztán megérteném, elfogadnám, mert ő is tele lenne kételyekkel, és biztos lennék benne h neki sem volt könnyű. Én nem szívesen élnék át egy ilyen helyzetet h mi játszódhatott le egy meleg illetőben. Az, hogy a hálószobában mit tesz az ember, az mindenkinek saját magánügye, így elfogadnám :) ez legyen a legnagyobb gond..
2010. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
87%

Már miért gyűlölném meg? Két fiam van, most kamaszodnak. Nyilván nem örülnék neki ha melegek lennének, mivel ma ez sajnos még társadalmilag nem elfogadott, így valószínűleg eléggé megnehezítené az életüket. De ettől még eszem ágában nem lenne sem tönkretenni az életét, sem kitagadni, sem kidobni. Attól még, hogy a saját neméhez vonzódik, ugyanúgy a gyerekem. Ez nyilván nem az ő hibája, változtatni sem tud ezen.


Az a szülő, aki ilyen miatt kitagadja a gyerekét, nem is szülő. Ennyi erővel ha elüti a gyerekemet az autó és emiatt tolószékbe kényszerül, akkor is dobjam ki?

2010. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, ez egy rosszul feltett, provokatív kérdés. Ki az, aki erre azt válaszolná, hogy igen, meggyűlölném, kitagadnám, tönkretenném az életét? Basszus, a saját gyerekem, az enyém minden körülmények között!

Természetesen nem örülnék neki. Nyilván lennének köztünk emiatt feszültebb pillanatok is. De soha nem gyűlölném meg, mint ahogy senki sem a világon, ebben biztos vagyok.

Ha pedig véletlenül magadról van szó, biztos vagyok benne, hogy a szüleid csak csalódottak, de majd megbékélnek. Nem akarják tönkretenni az életed. Ilyesmit csak éretlen kamaszok gondolnak.

2010. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
74%

8:45ös vagyok


utolsó, nem provokatív kérdés, rengeteg szülő tagadná ki a gyerekét emiatt, van aki egyszerűen homofób, és nem tűrné meg az illetőt, ha még a saját gyereke akkor sem. :S

2010. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
15%
attól függ. ha még tizenéves és úgy mondja meg, akkor nyilván vinném pszichológushoz, mert szerintem ilyen korban még csak inkább érdeklődik minden felé, még nem biztos, hogy az. de ha mindent megtettél, mert volt dokinál, nem tudtál rá hatni, esetleg szerezni neki egy ellenkező nemű emberkét, mert neki nem jött be tényleg, akkor ez van. viszont ha már idősebb, nem is lakik veletek stb. akkor nyilván nehezen dolgoznám fel, de nem tagadnám ki. ez van, nem tehet róla. de nem örülnék és ki is mutatnám illetve oda nem hozhatná a "kedvesét". se családi összejövetelekre, se semmire. így talán eltudom fogadni a helyzetet egy idő után.
2010. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!