Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyen az ha olyan férfiba...

Szégyen az ha olyan férfiba szerettem bele akinek már volt 2 házassága és mindegyikből született 1 gyereke?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 05:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem szégyen de ne szülj neki mert te leszel a harmadik.Mellesleg a fizujából kétlen hogy bármi érdemleges maradna,ha összeköltöznétek.El akarod tartani? Én nem etetném más kölkeit.
2016. márc. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
őt hagyták el mindkét nő
2016. márc. 26. 05:39
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem szegyen, de nem egy fonyeremeny.
2016. márc. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

"őt hagyták el mindkét nő"


Ez pár évtizede még "beszédes" lett volna, de a mai nők simán átlépnek a párjukon, ha rálelnek egy kecsegtetőbbre.

A múltkor volt itt egy kérdés, hogy "milyen menyasszonyi ruhát vegyek, ez az első esküvőm lesz".

2016. márc. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Egy kevésbé versenyképes nőtől nem. De azért egy fiatal, csinos, iskolázott nőt ezért sokan lenéznének, mások meg csak szimplán sajnálnák vagy hülyének néznék.
2016. márc. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem szégyen,de jó nagy balek a nő.
2016. márc. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

1. Igy kellene a férfiaknak gondolkozni???

Nem etetni más kölkeit.

2016. márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Ez az "ok hagytak el engem" szoveg eleg gaz :)
2016. márc. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Önmagában a beleszeretés nem probléma, de ha hosszabb távra tervezel vele valamit, esetleg gyereket akarsz, akkor előbb várd meg, amíg a szerelem elmúlik és tudsz tisztán látni (van, aki szerelem alatt is tud reálisan látni). Módosult tudatállapotban nemigen lehet reális döntést hozni. Sajnos a személyiség kevésbé jól látható jelei csak hosszabb idő után válnak felismerhetővé, sokféle élethelyzetet kell vizsgálni, bizonyos jegyek pedig csak az idő múlásával kerülnek felszínre vagy felszín közelébe.

Persze, ha van megfelelő anyagi háttered normális élethez és gyerek felneveléséhez is (bár neki meg igazi apa kellene) és nem tör le majd az esetleges ráébredés és kudarc, akkor az "ennek ellenére is megéri" utat is választhatod.



70/F

2016. márc. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Akkor elmondom a saját példámat jó? Olyan férfiba szerettem bele akinek volt egy gyereke és elvált volt. A gyereket ő nevelte. A volt feleségéről azt mondta rossz társa volt, nem volt jó anya, nem kapott tőle semmit az ágyban, lusta volt, amennyi pénzt kapott annyit vert el.Utólag csúnyának is tartotta. Összebújás már nagyon régen volt köztük. Megszerettük egymást, összeházasodtunk. Büszke volt rám, másoknak is sokat dicsért. Örült hogy én nem verem el a pénzt. Szeretetben éltünk. Gyerekünk született. Boldogok voltunk. Amikor úgy érezte sikertelen az egyéb területeken, engem kezdett el okolni érte és beadta a válókeresetet. Azóta pont ugyanazokat hallom vissza magamról tőle amiket az elsőről mondott. Csúnya, lusta, pénzelverő, rossz anya, és nulla szex ....stb. stb. Mindezt teljes átéléssel mesélve. Persze az új nők sajnálják hogy kétszer is ilyen pórul járt szegény, majd ők megmentik. Én pedig azon gondolkodom hogy felveszem az első feleséggel a kapcsolatot és őszintén bocsánatot kérek mindazért amit elhittem róla. A férjem igyekezett távol tartani tőle.
2016. márc. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!