Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom itthon a legkort....

Nem birom itthon a legkort. Nekem ez nem megy. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszu lesz ezt elore leirom.

Ugye en ugy szulettem meg hogy anyut apa verte, apa alkoholista volt. Anyu elakart vetetni emiatt, meg mert apu ezt mondta neki.

Nem sikerult ( nem reszleteznem miert)

Megszulettem apu szart ram, gyerektartast nem fizetett soha a 20 ev alatt. Nem is lattam 17 evig.

Anyunak uj faszija lett aki szinten semmibe nezte anyut meg nezi is. Engem utal, utalt mindig.

Megkapta a lakas felet, es neki ez tokeletesen kenyelmes itt nalunk.

Anyuval a viszonyom soha nem volt jo. Kicsi korom ota mindennaposak a veszekedesek, mert anyu kiallhatatlan.

Most a fejemhez vagta hogy minek szult meg 42 evesen engem, mar elhetne a nyugodt nyugdijas eveit nelkulem stb. Erre en is nagyon ronda dolgokat szoktam mondani neki, de en nem fogom elturni a megalazasait. Engem nem csinal ki idegileg mert o depresszios!

Mondta mar azt is hogy bar elvetetett volna mikor meg lehetett, persze erre en is rondan vagok vissza neki de nem erdekel mar. En nem alazkodok meg neki. Nekem elegem van belole.

Legszivedebben elhuznek innen orokre es soha nem jonnek mar vissza!!!

Iden erettsegizek es ha felvesznek egyetemre akkor soha tobbet nem kell hazajarnom. Fizetek en magamnak mindent, csak ne kelljen ide jonnom tobbet.

Minek szult meg engem 42 evesen de komolyan?!?

Azert hogy ezt halljam minden nap tole hogy minek elek?!

A ferje azt mondja hogy koszonjem meg hogy egyaltalan kajat adnak, mas gyereke mar 18 evesen dolgozott en is igazan elmehetnek dolgozni.

Miert nem fogjak fel hogy tanulok meg?!

Anyu a 40 eves fiat meg istapolja meg mindig.

Penzzel, kajaval, mindennel. En meg takarodjak el.

Anyu kijelentette hogy o a tovabbtanulasomba egy forinttal nem fog beszallni, bezzeg tesomat meg szidja hogy miert 8 altalanosa van csak. Ez mi???

Szerintetek?!

19/L


2016. márc. 28. 19:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Meg mikor anyu ferje nekem esik ( ami ritkan van) akkor anyu csak ul a konyhaban mint a kisangyal es nez martirkodosan, mintha nem csinalt volna semmit. Kozben o robbantja ki a vitat.

Keri a telefonnak pl a sim kartyajat. Mondom jolvan mindjart megy a buszom sietek.

Nem erti meg elkezd uvolteni hogy most rogton adjam oda neki. En is visszakiabalok hogy "nem erted hogy mindjart basszus"?

Erre bejon anyu ferje es elkuld kb a p**csaba hogy takarodjak a haztol stb..

Most ilyenek miatt veszunk ossze.

Miert nem birja megerteni ha sietek valahova, hogy sietek?

Majd odaadom ha feloltoztem.

Mi ez?

2016. márc. 28. 19:46
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Szomoru történet, ép ésszel nagyon nehéz felfogni, de tudod azok az anyák,akik mindent megtesznek a gyerekeikért, elõfordul,hogy semmibe sem veszik.Az ilyen anyák,mint a tied is érzi, hogy keresed a szeretetét és nem viszonozza.Bird ki ezt a kis idõt és valóban amikor eljön az ideje vissza se nézz,akkor sem,ha a pasija elhagyja és könyörögni fog neked,ha pl.beteg lesz.
2016. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Az én véleményem az hogy neked több jogod van ott lakni mint anyukád új társának. Vagyis ne neked mondja hogy menj el onnét, te ott nőttél fel, hanem menjen el onnét ő.

Ha a hozzátartozók körében marakodást tapasztaltam akkor nekem az vált be hogy leterheltem őket hasznosan. Valamint a marakodó egyénre hárítottam minden gondot és munkát ami a családban felmerült. Lenin szavaihoz hasonlóan megalkottam én is a saját elvemet a veszekedős emberekkel szemben: Terhelni, terhelni, terhelni. És kifacsart citromként nem fog marakodni. A leterhelés mindenképpen hiányzik nekik az biztos. Például úgy hogy fizetik az egyetemed és a megélhetésed, nekik meg a rezsi kifizetése után bőven elég mondjuk valami silány kutyakaja vagy zsíros kenyér is. Az olyan emberek ne legyenek felül, a normálisak felett.

2016. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha a saját örökbefogadó anyámat hallanám. Én úgy jártam ki az egyetemet, hogy szociális támogatást kaptam, te is kaphatsz méltányossági alapon ha az igénylőn mindig leírod a helyzeted. Ne add fel. Értékes vagy és jó, hogy megszülettél. Az élet értékes, és ha ezt anyád nem látja az az ő hüly*sége. Lesz még jobb is, és ha úgy esik jól, ne legyen lelkifurdalásod, ha úgy döntesz, hogy minden kötelet elvágsz velük!
2016. márc. 31. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!