Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy csend és...

Mit tegyek, hogy csend és nyugalom legyen körülöttem, itthon ez nem lehetséges, megértem, de mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy hobbim, amivel megpróbálnék pénzt keresni. Menne is a dolog, úgy tűnik, mert már van érdeklődő, volna, aki árulná a cuccokat, több helyen is, közte másik országban, meg a neten ismeg lenne hirdetve. Az a baj, hogy ahhoz, hogy "gyártani" tudjak, napota 1x vagy ha összejön akkor 2x kb 4 óra kellene egyhuzamban úgy, hogy közben senki sem zavar meg, tehát belemerülhetek a dolgomba (elég aprólékos munka). De ilyen nincs itthon, mindig meg van szakítva ez az időm valamivel, máshogy viszont nem tudok dolgozni. Gondolkodtam egy kis műhelyt csinálni, vagy egy kis szobát bérelni, de nem fér bele a keretembe.. nem tudom, mit csináljak, de már nógatnak, hogy kezdjem már el, mert megérné, de hiába ha nem tudok megszakítással dolgoani.
2012. okt. 30. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit bövebben kellene irnod, nem deül ki, hogy kikkel élsz együtt: "gyerek" vagy egy családban vagy te vagy az egyik szülö, esetleg több valakivel közösen béreltek lakást.


De ami megoldható, hogy arra az idöre egyszerüen bezárkózol a szobádba.

2012. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szüleimmel élek, van egy kishugom is. De állandóan benyit valaki, csörög a telefon és nincs aki felvegye, vagy menjek pakolni, etessem meg a kutyát, szaladjak ki mert jött valaki stb. Nem tudok egy órán át sem nyugiban lenni nap közben, este igen, de addigra hullafáradt vagyok az agyam semmire sem való az egész napos munka miatt, most így melózom.
2012. okt. 30. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg reggel kelj fel korán, amikor még a többiek alszanak...

Vagy ha megoldható - nem irod, milyen munka, ha esetleg könyvtárban is lehet végezni, akkor ott garantáltan nyugalom van.

2012. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Etesd meg a kutyát, csináld meg az otthoni teendőidet és utána kezdj hozzá. Szólj a többieknek, hogy nem vagy otthon, zárd magadra a szobaajtód, tedd fel a fülest, hallgass valami zenét, és kész. Innentől csöröghet a telefon, csengethetnek, ne zavarjon. Beszéld meg a szüleiddel, mit csinálsz, miért fontos ez, csinálj magadnak időbeosztást, amikor úgy veszik a többiek, mintha nem lennél otthon.
2012. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz egyébként?
2012. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!