Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás közben. Hétvégi programo...

Válás közben. Hétvégi programok egyedül?

Figyelt kérdés

Olyan programokat keresek ahol lehet ismerkedni, férfiakkal és nőkkel is, akik hasonló helyzetben vannak, a megváltozott élet körülmények miatta. Természetesen társra, szerelmre is vágyok, közös programokra. Gyerekeim is vannak, de vannak magányos hétvégéim és még nem nagyon tudok mit kezdeni magammal. Akik ezt már végig csináltaák, hogyan alakítottátok ki az új életeteket?

35/N


2010. ápr. 5. 12:59
 1/1 anonim válasza:

Én fél évig egyedül voltam. Új város, új albérlet, új munka, új élet. Leginkább magány, de üdítő magány. Aztán alakult... Még internetem sem volt. Megtanultam figyelni magamra. Szeretni a csendet. Magamat.

Hogy lehet valaki "magányos", amikor gyerekei is vannak? jó, persze, értem én. Amíg nem talál társaságot, próbáljon "jóban" lenni magával. Olvasson. Menjen sétálni... itt a tavasz... játszadozzon a gyerekeivel...hisz nekik is szükségük van Önre...

Ha meg mindenáron program kell, gondolom, egyes Családsegítő Központnál tudnak ajánlani összeröffenéseket is... bár sokkal jobbak azok a dolgok, amelyek természetesen jönnek.

2010. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!