Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legénybúcsún táncoslány,...

Legénybúcsún táncoslány, hogyan esik ez a menyasszonynak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy manapság ez a legénybúcsú "kelléke", de nagyon vacakul érzem magam tőle. Hazajött a párom tegnap azt mondta, hogy a fiukkalazt beszélték, hogy senki nem mond semit arról mi történt a legénybúcsún, de ő hazajött és elmondta hogy hivtak neki egy nőt, 20 percig volt ott pucérra vetkőzött, fogdosta meg beleült az ölébe, meg őt is vetkőztett...

Nagyon rosszul érzem magam tőle, mert 6 év alatt sose nézett rá más nőre most meg egy héttel lagzi előtt... jóformán meztelenre se merek levetkőzni előtte mert látott amit látott én meg hát nagyon nem olyan vagyok.


Más mit értett mikor a párjának nőt hivtak?


2010. ápr. 5. 13:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
53%
Nem ő hívta, neki hívták. Ő téged szeret, téged akar feleségül venni nem egy bábut, aki csak pénzért vállalta el ezt a murit. Ne bántsd érte, légy számára továbbra is vonzó, és kergesd el az ördögöt, vagy a zöld szemű szörnyet.Ez a dolog neki semmit nem jelentett hidd el. És legyetek nagyon boldogok. Ja és ne is bántsd érte, inkább szeresd!
2010. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

ezért hülyeség ez a "nő hívás"

most tényleg mi értelme ha csak rossz mindkettőtöknek?

2010. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
58%
Ez teljesen ártatlan,nehogy már egy táncos szajhára legyél féltékeny...:) Buli,kész,erről szól a legénybúcsú. Nem szexeltek csak meztelenkedett a csaj neki.
2010. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
91%
nah én épp ezért szabotáltam a lány és a legénybucsut is...
2010. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

De akkor miért beszélték meg, hogy nem mondják el itthon??

Azt tudom hogy a párom azért mondta el mert sztem félt hogy valaki más elmondja itthon és én megtudom miközben meg ő nem mondott semmit.

Ő nem akart lányt, hónapokig magam is hallottam, hogy mondta a fiuknak ne legyen csaj mégis volt,olyan tipust választottak neki mint én, a haja a szeme olyan szinű volt, alakja,minden. És azt mondta, hogy levetkőzött meztelenre beleült az ölébe meg őt is levetkőztette.

Nagyon szarul érzem magam, mert régen nagyon dekorativ voltam de szülés után se a has se a cici nem olyan már és többször volt szó már plasztikáról is itthon , annyira utálom a testem, és tök megviselt, hoyg eg yilyen saj ott vonaglott neki. Miért kell ez a lagzi előtt egy héttel? Minek? Ha csajozni akar eddig is elment volna, de ő nem ilyen ezért megyek hozzá és akkor most egy httel lagzi előtt ott fogdosott vagy 20 percig egy ribit:((

Nagyon depis lettem, utálom magam még jobban mint eddig.

2010. ápr. 5. 13:28
 6/48 anonim ***** válasza:
83%
Hat en ugy vagtam volna ki a k.rvat ha az en legenybucsumra hivjak,hogy csak na!Azt a penzt inkabb adtak volna oda a naszutra vagy akarmi de nem egy ringyonak.Nekem 4 eve van baratnom de mas no nem ulhetne az olembe ruhaban sem,nemhogy meztelen.A parod nem mert nemet mondani a haverok elott,bar sztem az ilyenek nem haverok.
2010. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
93%
A kulsod miatt nem fog megcsalni,hidd el!Az en baratnom meseszep de dundi.De nekem o,csakis o kell!Ha gebe kene akkor olyat valasztanek.Es kepzeld en egy jokepunek mondott,tehetos fiu vagyok,jo munkaval,ceges autoval.A parom elado egy drogeriaban.De nekem johetne ezer topmodell elhajtanam a fenebe,mert tudom,hogy a paromat akarom es kesz.
2010. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

13:29-nek: és szerinted ha nem mert nemt mondani, mert gondolom igy volt, hoyg ott a csaj akkor már nem fog ő tiltakozni, akkor szerinted nem is igazán volt aktiv csak hagyta hogy végezze a dolgát?ült és hagyta hoyg csinálja a csaj a műsort és kész? Vagy ha már ott volt akkor tapizott meg minden? Meg amugy fogalmam sincs, hogy egy ilyen lány az mit enged? Szóval ha tényleg csak táncos akkor nem lehet tapizni de mivel ráült meg midnen tuti hogy engedte a fogdosást is.



Nem tudom hogyan magyarázzam el a páromnak mi a bajom ezzel az egésszel, mert azt hiszi és mondta is hogy kár volt elmondja, meghogy ez az értelme ha az ember őszinte... de nekem nem az a bajom, hogy ott volt mert nem ő hivta oda, hanem , hoyg amugy is a béka alatt van az önbizalmam mint nő és most még ez is, szóval undorodom magamtól mégjobban mint eddig és ugy érzem képtelen lennék meztelenül mutatkozni előtte.

2010. ápr. 5. 13:36
 9/48 anonim ***** válasza:
26%

ha ez betesz a kapcsolatnak, akkor nem is ér olyan sokat:O


ne parázz ezen

2010. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
64%

Igy van az ilyenek milyen haverok??

Hát ha nekem lesz esküvőm nem lesz se lány,se legénybúcsú,az biztos,mert tudom ha lenne,ott is lennének ribik...

És nekem ne üljön a párom ölébe egy pucér k.rva.

és tudom milyenek a heverok,tökrészegre itatjék,és stuffolják a vőlegényt,hogy na,gyerünk,most utoljára,utána már nem lehet...

Egyik barátnőm pont egy ilyen miatt szakitott a vőlegényével.

Csak ott olyna hülyék voltak a heverok,hogy kameráztak,amit aztán egyikük felesége (menyasszony barátnője)megnézett,és megmutatta a menyasszonynak.

Szörnyű lehetett látni neki,hogy a szerelme ölében 2 bombázó ribanc vonaglott,és tapizta,simogatta őket,azok pedig csókolgatták,nyalogatták,sőt még orális kielégités is volt!

Képtelen volt megbocsátani neki.

2010. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!