Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti elfogadnátok ha a...

Szülők ti elfogadnátok ha a lányotok párja transzvesztita lenne?

Figyelt kérdés
Szeret otthon nőnek öltözni,festi magát. De a nőkhöz vonzódik.
2016. ápr. 5. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
A férfiakhoz is vonzódik, de még lehet hogy önmaga előtt is titkolja. Idővel ez is ki fog derülni róla.
2016. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Az első egy idióta.

Engem nem zavarna,ezzel nem árt senkinek és amúgy is otthon azt csinál amit akar. Ha a lányom nem zavarja,engem miért kéne?? Amíg szereti a lányom addig nem fog érdekelni.

2016. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Most lehet írni azt, hogy így meg úgy nem zavarna..de ha az ember a saját bőrén tapasztalja, akkor milyen gyorsan meg tud változni az álláspontja. Sokan mondják, hogy "Jaj én laza vagyok, elfogadó, modern felfogású..bla bla" Meg a nagy francokat. Kb. akik így vélekednek, biztosak abban, hogy a gyerekük nem állna össze ilyen alakkal, szóval nyugott szívvel mondják, hogy nem zavarná őket..

Engem zavarna, mert ez annak az előjele, hogy valami ott nem stimmel, vagy majd nem fog stimmelni előbb utóbb..

2016. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó, ne beszélj mások nevében és ne magadból indulj ki. Engem pl egyáltalán nem zavar semmilyen ilyesfajta dolog, ahogy rengeteg ismerősömet sem. Igaz nincs még gyerekem, de nem tudom miben változna ha nem az ismerősöm, unokatestvérem, szomszédom lenne az illető hanem a gyerekem párja.


Amúgy meg a szülőknek mégis mi köze ahhoz, hogy a férfi mibe öltözik az otthonában? Nem kell az orrukra kötni.

2016. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Igen..nincs gyereked, ezért beszélsz úgy ahogy :) Majd ha lesz, akkor próbálj meg okoskodni, addig pedig inkább ne próbálkozz :) Ez egy jó tanács.
2016. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem te ne beszélj más nevében. :) Tekintve, hogy a családban már most is vannak "másféle" emberek és hogy engem sem zavarna ha a barátom biszexuális vagy beöltözős lenne, nem hinném, hogy a gyerekem miatt máshogy éreznék hirtelen. :) Nem kell másokra kivetíteni a saját korlátoltságod. A műveletlenségedről nem is beszélve (mivel ugye ettől még 'stimmel" az ember). Az egyetlen problémát a hozzád hasonló korlátolt emberek bántása jelentené.

Majd megnézném, hogy mekkora szád lenne ha nem a gyereked barátja, hanem a gyereked sikerülne kicsit "másként". Ne álltasd magad, bárkivel megeshet.

2016. ápr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Azt gondolom, hogy nem szeretném ezt a dolgot tudni. Elég toleránsnak érzem magam, de ez egy kissé meredek. De ha a tudomásomra hozzák, akkor egyet kérnék, hogy ha vendégségbe megyek, jelenjen meg férfi öltözetben. Otthon meg úgy öltözik, ha nem vagyok ott, ahogy akar. De amiért igazából zavarna, az az, hogyha gyermekük lesz, akkor esetleg előtte is nőként jelenne meg. Na az, kiverné a biztosítékot.
2016. ápr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

# 6/7 Ha a hülyeség fájna, szerintem te nagyon sokat szenvednél. Műveletlenség? :D Ha tudnád, hogy mi a foglalkozásom, szerintem elkussolnál sec perc.

A másik.Egy percig sem kételkedtem, hogy a te családodban nincs ilyen speciális eset, sőt erősen gyanítom, hogy te lennél az. A kérdés az lenne, hogy mű fa*al szoktál illegni billegni a tükör előtt, vagy csak sminkelsz és nőnek képzeled magad néhány órára?:)

Tudhatnád te nagy "MŰVELT", hogy milyen okból tesz valaki ilyent :)) Nincs gyereked, így légyszives ne jártasd a pofádat olyanról, amiről halvány lila gőzöd nincs. Majd pont te mondod meg, hogy egy Anya, hogy érzi magát ha a gyereke ilyen meg olyannal áll össze. Tudod mit?? Én nem örülnék neki ha a gyermekem egy "mással" kavarna. Korlátozott lennék? Hát Istenemre mondom, inkább tartsanak annak, de én nem fogok tárt karokkal fogadni egy ilyent a csládomban, te pedig a gyerkeiddel járj majd el meleg bárba stb, ne korlátozd őket a világ semmi pénzéért sem, te féleszű! Egy anya mindig a legjobbat akarja a gyerekének. Persze..úgy tűnik, hogy egy ártalmatlan kis színház az amit művel otthon..aztán egy nap majd azon kapja magát, hogy többet akar. A Dán lány c. film- amely valós történetet alapul- elég jól mutatja, hogy a különböző fantáziálgatások milyen messze vihetik az embert.

2016. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Hát igen, most aztán lebuktam, bevallom, van hogy néhány órára nőnek képzelem magam... Tekintve, hogy minden jel, a nevem, az irataim és egyebek szerint is AZ VAGYOK. xD De nem is tudom honnan vetted, hogy férfi lennék. És akkor mégegyszer elmondom: én szívesen lennék biszexuális vagy transzvesztita férfival is ha őt szeretem. Ha ettől a féritól lenne gyerekem, nem tudom miért kellene hirtelen máshogy érezni az ő párja iránt. De további jó őrjöngést. xD Ne feledd, még bárki lehet transzvesztita a családodban is. Majd akkor keménykedj.
2016. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ami meg a filmet illeti: a Godzilla meg azt mutatja meg hogy mi lesz ha szrakodunk a sugárzással. xD Superman meg repül. Tudod nem kell mindent elhinni amit a nagy képernyőn bámulsz.
2016. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!