Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A cigányok miért vállalják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányok miért vállalják fel jobban a másságukat?

Figyelt kérdés
Borsodban elég sok travit, meleget láttam a kissebségiek közül. meg sok leszbit is csókolózni. nincs bajom velük, de ez mitől van, hogy jobban felvállalják?

2015. dec. 12. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert őket anélkül is annyi bántás éri, hogy lecarjàk.
2015. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

Az a helyzet, hogy a megkülönböztetésnek van előnye is.

A cigány embereket nem fogadja be teljesen a társadalom, ezért sok negatív élmény éri őket. De az egyik pozitív, ha másban is különböznek, nem csak a bőrszínben, azt nem éri még több megkülönböztetés.

Nincs azzal baj, ha valaki homo vagy travi, vagy akármi. Csinálja csak, ha jól esik neki. De ne feltűnősködjön, hogy akkor most itt ő a valaki, meg az attrakció.

2015. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Há má mé ne?
2015. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
mert nekik már úgyis mindegy.
2015. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
eleve halmozottan hátrányos helyzetűek, szóval így ez a fajta másság már nem számít
2015. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm a válaszod, de azért ne általánosíts. ismerek, egy rendes kedves cigánylányt, semmi baj nincs vele. mondjuk ő hetero.
2015. dec. 12. 13:50
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
a 2essel egyetértek
2015. dec. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért mert nekik már úgy is mindegy
2016. jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert alapból mások.
2016. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes amit írsz.Én cigánylány vagyok,Borsod megyében élek,de soha nem láttam még roma meleg vagy leszbikus párokat sem csókolózni,sem kézen fogva stb. ,tehát olyan jelet amiből lejönne,hogy együtt vannak.És nem is ismerek egy más romát sem,pedig elszórtan,több városban/faluban élnek a rokonaim,megint egy másik városba járok be iskolába a falumból,tehát nagy az ismeretségem.Persze ettől még nem mondom,hogy nem igaz amit írsz,csak furcsa,hogy én nem tapasztaltam még ilyet.
2016. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!