Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradjak anyámnál vagy költözz...

Benjiro Hungaria kérdése:

Maradjak anyámnál vagy költözzek apámhoz? (14/F)

Figyelt kérdés
Németországban lakom 2.5 éve anyámmal egy kis faluban a semmi közepén. Utálok itt lenni, de anyám szeretete ide köt. Apám Budapesten él, ahol viszont imádok lenni (ott nőttem fel, ott a haverok stb...). Apám 54 év szívbeteg, és nagyon fáj hogy ezt kell mondanom de nem tudom meddig látom még, nagyon szeretem :'(. Egyfolytában ezen gondolkodom, hogy mi legyen:(. Aki meg tudja érte ezt azt kérem adjon tanácsot mert egyedül nagyon tanácstalan vagyok és már az életkedvem is nagyon elment:(

2016. ápr. 6. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Legyél apukáddal minél több időt. Életminőséged is jobb lenne a nagyvárosban az apukáddal élnél, közös programokkal
2016. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem is költözz apukádhoz, mond el anyukádnak, hogy neked ott vannak a barátaid, az emlékeid és hogy szeretnél apukáddal lenni amíg lehet. Szerintem meg fogja érteni! És ez nem jelenti azt, hogy anyukáddal nem lehetsz többé vagy meg kell vele szakítanod a kapcsolatot, tudjátok látogatni egymást! :)


Nem lesz könnyű menet (lelkileg) elválnotok, de a leírtak alapján szerintem ez a helyes döntés most számodra! :)


Szorítok!

2016. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezt neked kell eldöntened, de én valószínűleg a helyedben apuhoz költöznék.
2016. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is visszajönnék haza.
2016. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy nekem ez jut eszembe az ilyen "haza akarok jönni Magyarországra" jellegű kérdésekről:


"Hazádnak rendületlenûl

Légy híve, oh magyar;

Bölcsõd az s majdan sírod is,

mely ápol s eltakar."

Igen, külföldön biztosan jobb az élet, de mégis itt születtünk... :) Emlékek kötnek ide.

2016. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

14 éves vagy és fiú.

Apára van szükséged. Ez fix.


És hát ahogy meséled, apádnak is szüksége van rád, sajnos. :(

2016. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írom, de anyádnak is elmondtad ezt, vagy csak itt rídolgálsz? Apukáddal beszéltél erről?
2016. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!