Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből a konfliktusból hogy...

Ebből a konfliktusból hogy tudnék végleg kijönni?

Figyelt kérdés

Nevelőanyukámmal már lassan fél éve élünk együtt. Nagyon jó a kapcsolatunk de egy kis probléma van.

Ő nem szereti a fahéjat, amint megérzi a konyhába tiszta dilis lesz és ordítozik.

Én mindenbe szeretem a fahéjat de mióta együtt élünk próbáltam leredukálni a fogyasztását. Mindig amikor fahéjat teszek valamibe (amit magamnak csinálok) akkor becsukom a konyhaajtót és kinyitom az ablakot, hogy jól kiszellőzzön és ne lehessen érezni de még ígyis gyakran érzi az illatát és nagyon dühbe gurul ilyenkor.

Már beszéltem vele erről. Azt mondta, hogy nagyon sajnálja ha néha előtör belőle a sárkány de nagyon nem bírja.

Mivel én előtte mindenbe tettem fahéjat így picit nehéz a helyzetem. Szerintem neki is kéne egy kicsit alkalmazkodnia nem csak nekem.

Szerintetek mit lehetne tenni?



2016. ápr. 13. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
HA ennyire nem bírja a fahéjat, akkor ne használd.
2016. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Pffffffff....

Hát ez ám komoly és nagy baj.

Örülj hogy ez a legfőbb konfliktus

2016. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Azert ez egy vicc, hogy emiatt ordítozik. En nem szeretem a sütőtököt, az illatát se, de senkivel nem orditoznék azert, mert esetleg süt magának neha...kérdésedre a válasz, nem tudom mit kellene tenned, sztm ez nem normalis viselkedés, főleg egy felnőtt részéről...
2016. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Nézd, ez az egy heppjét igazán elfogadhatnád. Ne főzzél bele fahéjt az ételbe, édességbe, hogy ne terjedjen a lakásban tömény fahéj illat. Simán ráteheted utólag is sütire, tejszínhabra, stb., az ilyet fogyaszd szobádban.
2016. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
89%

Hulyesegnek tunhet, de en a kaposztaval (minden formaban) igy vagyok. Egyszeruen nem birom meg az illatat sem, es egyaltalan nem tulzok hogy hanyingerem lesz tole, valamiert nagyon nem birom elviselni. Ha nem lenne ez velem, el sem hinnem hogy valaki ennyire rosszul lehet egy etel szagatol (is).

Persze a csaladom imadja, es bizony sokszor ki kell birnom, de igy sem ertik meg hogy mennyire szenvedek, de egyessegre jutottunk, ok kevesebbet csinalnak, de ha csinalnak nekem egy szavam sincs. Egy kicsit csokkentsd te is, viszont egyezzetek meg, hogy azt a teszem fel heti 1/2 napot kibirja. :)

2016. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jó a kapcsolatotok, ilyen dologgal ne tedd tönkre! Mondd el neki hogy miért szereted a fahéjat és kérd meg őt hogy gondolkozzon egy mindkettőtök számára megfelelő megoldáson. Te komromisszumkész vagy.
2016. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyan, hogy valaki egy szagot nem csak szimplán nem szeret, hanem kifejezetten rosszul van tőle. Nekem egy ismerősöm az olajos hal szagával van így.


Én hanyagolnám a fahéjat, ha otthon van.

2016. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Mégis mi mindenbe lehet fahéjat tenni? Nem sok mindent tudok azzal elképzelni. Az meg kimondottan kétlem, hogy szelloztetes mellett érezné az illatát
2016. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 oddbarbie1975 ***** válasza:
49%
Én a gombát utálom.A látványától is rosszul vagyok.
2016. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Köss vele alkut, visszavesz ebből a hányadék stílusából, ha fahéjat érez, cserébe te meg próbálod nem eltőte használni. Én az első üvöltésnél az arcába vágnám, ez csak egy rohadt fűszer, próbáljon már nem meghalni tőle a konyhában.
2016. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!