Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akaratlanul tönkretettem egy...

Akaratlanul tönkretettem egy kapcsolatot. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

1 éve költöztem be a lakásba amit örököltem, de egyedül nem tudtam fizetni, így kiadtam az egyik szobát. Egy 26 éves férfi vette ki. Jól kijövünk, sokszor szervezünk közös programokat. Egyik nap írtam neki sms-t, hogy: "Kész az ebéd, hozz egy üdítőt légyszi. Siess, még meleg!" A barátnője úgy értelmezte, hogy van köztünk valami, így kirúgta. Bűntudatom van, bár a lány alaptalanul volt féltékeny, hiszen többször találkoztam vele is. Nem akarok még jobban beleavatkozni, de tartozom annyival a srácnak, hogy beszélek a barátnőjével, hogy félreértette a helyzetet.

22L


2010. ápr. 6. 18:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj a barátnőjével személyesen!!!
2010. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
77%
Ha a csaj ezt magára vette és egyből kirúgta emiatt, ahelyett, h kérdezett volna, jobb is ha a fickó megszabadult tőle!
2010. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
72%
ha ilyen miatt kirúgja, akkor ott valami nem volt rendben. ebben az smsben semmi félreérthető nem volt.
2010. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom a lány hol lakik. Írtam neki sms-t, hogy találkozzunk. Azt válaszolta, hagyjam békén és legyek büszke magamra, mert elvettem a pasiját.
2010. ápr. 6. 18:54
 5/43 elika ***** válasza:
52%
Szia! Mindenképpen üljetek le hármasban, mert ha nem, egy életen át nyomaszthat ez a félreértés. Írj a fiúnak, és a lánynak is, hogy hétvégén szeretnél beülni velük vhova, beszélgetni.
2010. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

A lány szerint miért főznék egy vadidegennek?! Hacsak nincs köztünk semmi.

Hisztis kislány, az biztos, de a lakótársam szerelmes belé, és szeretne vele kibékülni.

2010. ápr. 6. 18:56
 7/43 A kérdező kommentje:
A srác a szomszéd szobában lakik! De a lány őt sem akarja látni.
2010. ápr. 6. 18:57
 8/43 anonim ***** válasza:
84%
És mit szólt ehhez a srác?
2010. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
82%
Már bocs, de én sem értelmeztem volna másként!
2010. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kérdezd meg a srácot,hogy mit tegyél,hiszen ő ismeri a legjobban a lányt.Lehet,hogy nem is nagyon akarja erőltetni ezt a kapcsolatos a fiú és azt mondja majd,hogy hagyd a fenébe.
2010. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!