Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom abbahagyni a sírást....

Nem tudom abbahagyni a sírást. Most tönkretettem mindent? Vagy ő tette tönkre?

Figyelt kérdés

Van egy 4,5 éves nagyobb korkülönbséges kapcsolatom. Minden szép és jó, egy dolgot leszámítva hogy a páromnak van egy hajlama és a neten szex társkeresőkre regisztrál, de nem akármilyenre, MELEGre.

Egyszer lebukott pár éve, megmagyarázta hogy csak fantáziáját segíti, élőben nem csal meg. Akkor megmondta, hogy ne kutakodjak utánna ez az ő dolga bízzak benne. Valahogy túltettem magam rajta, elfelejtettem.

Tegnap (tudom nem szép) hajtott a kiváncsiság belementem az emailjébe. Találtam egy elküldött mailt, ahol magáról küldött mezítelen képeket egy feltehetőleg férfi címre.

Kiakadtam, írtam neki éjjel egy smst hogy milyen szemét. Aztán később egy bocsánatkérő smst is, hogy turkáltam

Most nem hajlandó találkozni, megbeszélni, nem akar látni egész héten. Én nem bírom egész nap sírok, suliba nem tudok figyelni stb.

Ma elmegyek hozzá ha törik ha szakad max nem enged be.

Mit tegyek? Én vagyok a sértett fél, de neki áll feljebb.

Hagyjam ott? De ő az egyetlen barátom és imádom:(

:'(


2011. márc. 1. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

ő meleg (vagy legalább bi) ,neked meg apakomplexusod van...szép pár...


figy,fiatal vagy,keress korban és szexuális hovatartozásban hozzád illő pasit

2011. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
kösz a "kedves" hozzászólást 1. ... most jobb lett...
2011. márc. 1. 18:34
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kutakodtál az emailjében nem szép dolog. Nagyjából viszont tudtad, mire számíthatsz, túl nagy meglepetés nem ért. A barátod melletted csinálja kisded játékait és csak szédít. Én elköszönnék tőle.
2011. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
mennyi idős vagy? ha fiatal akkor simán találsz korban hozzád illő fiút akinek nincsenek ilyen hajlamai
2011. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Csak kirakatnak kellesz neki, hogy leplezze vele a ferde hajlamát. AIDS-es akarsz lenni? Azonnal lépj le. Nehogy visszasírd magad.
2011. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért futsz utána? Ha pucér képeket küldözget magáról, akkor egyértelmű, hogy többről is lehet szó.

Egy férfival nem tudod felvenni a versenyt, és nem tudod elfojtani benne a vágyat sem.

A baj az, hogy ő az egyetlen barátod. Sohasem szabad magadat ennyire kiszolgáltatni!

Nyilvánvalóan lenéz téged, talán a nagyobb korkülönbség miatt gyereknek tart, akit lehet etetni, a hátad mögött viszont azt csinál, amit akar. Amit ő tett, az sokkal rosszabb annál, hogy kutattál, és az hogy ezen ő sértődik meg az érzelmi zsarolás. Most neked kellene a bocsánatáért esengeni?! Te küldözgetsz magadról meztelen fotókat?!

Hagyd ott, már több esélyt is adtál neki, és nem akart változtatni. Valószínűleg nem is tud, mert a génjeibe van kódolva, mert a személyes értékrendjébe belefér az ilyesmi, és mert már túl öreg ahhoz, hogy változzon.

2011. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
83%

Mondjuk szerintem korrekt elvárás lenne, hogy prákapcsolatban az ember nem regisztrál erotikus társkeresőkre.

Az más dolog, hogy biszexuális, a gond csak ott van, hogy ez nem azt jelenti, hogy egyszerre legyen nője meg flörtöljön pasikkal is. Vagy-vagy. A hűség rá is vontkozik. Mellesleg az ilyen férgek keltik a biszexuálisok rossz hírét.

Az szintén elvárható lenne, hogy ne küldözgessen magáról meztelen képeket.

Szerintem akármennyire is bele vagy bolondulva, jobb lenne, ha egy normális pasi mellett kötnél ki, nem egy perverz búzacsíra mellett.

2011. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

köszi, igazatok van. Mind1 ma este egy sírást megér az autóban. Legalább nem itthon hallja mindenki.

21 vagyok, simán találnék az az igazság. De őt imádom :(

2011. márc. 1. 18:38
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

Kihasznal Teged! Kihasznalja a tudatlansagodat, azt, hogy meg fiatal vagy, es jatszik az erzelmeiddel, aminek komoly kovetkezmenyei is lehetnek a Szamodra, ugy lelkileg, mint testileg, tehat veszelyes ez a barat!

Ffiakat is szeret, ahova meztelen kepet is kuld, tehat felajanlja onmagat egy masiknak, Erted?

Lehet, hogy testi kapcsolatot is teremt veluk, hiszen ezt biztosan nem fogja Neked elmondani, s itt mar komoly betegsegeket is osszeszedhet, amit aztan Neked fog atadni.

Szabadulj meg ettol a ffitol, es legy halas a teremtodnek, hogy ez most derult ki, tehat idejeben!

2011. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Minden imádat elmúlik, főleg, ha kevés inger ér tőle (se telcsi, se facebookon ne nézegesd, se msn. Az idő mindent begyógyít. Valószínú, hogy nem kellesz neki, de hidd el, neked sem kell egy ilyen hülye.

D 28

2011. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!