Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb védekezés a támadás?

Legjobb védekezés a támadás?

Figyelt kérdés

Ez párom "taktikája"...ma kiderült egy régebbi hazugsága,amiért ha olyanom van,simán kiteszem,pedig imádom...egyértelmű volt a helyzet,tagadhatatlan volt a tett...

erre ő mit csinál?

tagad,és támad...ha nem ismerném tulzottan,még meg is hatodok,hogy én vagyok a gonosz,aki nem bizik benne,jaj szegény ártatlan...


más is eljátssza ezt? mivel véditek ki?

L


2010. ápr. 6. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Legjobb védekezés a támadás
2010. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Például "úgy látom, érzékeny pontra tapintottam, akinek nincs titkolnivalója, egyszerűen és nyugodtan válaszolna"
2010. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
leírnád, mi volt a tett?velem pontosan ugyanezt csinálták...már szakítottunk,de nem emiatt.nem tudom, egyesek miért ilyenek,amit a saját szememmel láttam, arról is megpróbált meggyőzni, h nem így volt. azt hiszem, ez akármilyen fájdalmas is, de be kell látni, hiába szeretjük, mert ez saját magunk teljes hülyének nézése.
2010. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Például "úgy látom, érzékeny pontra tapintottam, akinek nincs titkolnivalója, egyszerűen és nyugodtan válaszolna"


áhh,ez őt nem hatja meg...


egyelen helyzet amit "ki tudok használni",ha nem hagyom gép elé menekülni,mert ugy nagyon nagy a szája...de ha a szemembe kell monani,akkor visszább vesz...


nem a mai fitalaok msn-es világába szántak engem szerintem:D

2010. ápr. 6. 20:11
 5/17 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


itt a tett,nem irom le megint,akit érdekel,rákattint...


találkoztunk ma,végig játszotta a sértödöttet,h nem hiszek neki...hazament,onnatol elkezdte a mártirt játszani,én vagyok a gonosz,másnak hiszek mindig 8persze,saját szememnek ne hidjek?)

2010. ápr. 6. 20:13
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna lépned, most olyan hülyén hangzik. Bár nem értem, hogy miért hazudik. Szörnyű lehet most neked. Erőt, s ne engedj! :)
2010. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

nem látom értelmét erőltetni h vallja be,ugysem fogja,makacsabb annál...

csak legalább huzná meg magát,de nem...támad...

2010. ápr. 6. 20:31
 8/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem egyedi a jelenség, az én "páromnak" pontosan ez a taktikája. Profi módon műveli..
2010. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám! Vele is ugyanezt csinálja a párom. Holnap fogom kitenni a szűrét ezért, mert már meguntam, hogy én vagyok a rossz azért, mert igazam van.
2010. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A lélektant is tanítani kellene az iskolában. Ugyan hogyan is érthetnénk meg egymást, honnan tudnánk, mi fáj a társunknak, meg hogy mit miért mond. Lehet, hogy gyerekkori sérelmek lappanganak benne, ez inti óvatosságra, inkább támad, hogy megelőzze a kritizálást, inkább hazudik, hátha megússza.

Próbáljatok egymás lelkébe látni, és megértő szeretőként gondolkodni. A felgyelmezést mellőzni kell! Kijártuk az iskolát, a szülők is fegyelmeztek éveken át, és mégsem lettünk tökéletesek. Szóval a fegyelmezgetés hatástalan sőt inkább ellenkező hatást vált ki. Akkor hát hogyan? Itt kaphatsz válaszokat..

[link]

[link]

[link]

2010. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!