Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 14 és 15...

Ti elengednétek a 14 és 15 éves lányaitokat a 19 éves unokatesvéréhez, aki a párjával él, nyaralni pár napra?

Figyelt kérdés

Adott egy 19 éves làny (nevezzük V-nek), aki falun nőtt fel, de több mint fél éve felköltözött Budapestre (kb 120 kilométer) a barátjához. Neki van két làny unokatestvére akik 14 és 15 évesek (nevezzük őket B-nek és K-nak). B és K a V faluja melletti kisvàrosban él, igy szinte együtt nőttek fel V-vel, nyaranta együtt nyaraltak a nagyszüleiknél (V falujàban), szinte testvérként szeretik egymàst. Mindhárman szolid lànyok, nem a mostani "tinipics@k". V nagyon szeretné ha K és B meglàtogatnák a nyàron, de K és B anyukàja nem szeretné elengedni őket, mert fél hogy valami bajuk lesz,akàr az úton is. Pedig csak fel kellene szàllniuk a buszra a kisvàrosukban, és az két óra múlva letenné őket Budapesten, ahol V màr vàrnà őket. Ráadásul K és B apja buszsofőr, igy ők màr kicsi koruk óta buszoztak (egyedül is,a kisvàros és V faluja között).


Ti mit gondoltok erről? Jogos K és B anyukàjànak félelme? Vagy ilyen idősen màr elengedhetné őket?


2016. ápr. 23. 10:52
 1/6 anonim válasza:
81%
Szerintem elengedheti őket, 2-3 napra, abból nem lesz gond. Ha buszoztak már, akkor nem baj, ha egyedül mennek,a buszon senki nem fogja bántani őket. A buszmegállóban meg várja őket V, így onnantól már nem is lesznek egyedül. De ha anyuka nem bízik V-ben, akkor ne engedje el őket
2016. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Simán.:) nem lesz gond!!
2016. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mehetnek, én annyi idősen már bőven jártam mindenfelé. :) Ugyanannyi az esélye, hogy történik velük valami az úton, mintha a szülőkkel lennének. Jó szórakozást nekik!
2016. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Tökmindegy, mi mit mondunk - más 14-15 évesen koleszban él, mert messze a középsuli otthonról -, ha a lányok anyja nem engedi. Ennyi.
2016. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Há én hajszál pontosan emlékszem, mikor 16 évesen lemehettünk Balcsira barátnőmmel, meg a "nagyésokos" 19 éves unokatesómmal... Hááát...:D

Anyukának is biztos vannak emlékei ezért mondott nemet ;)

2016. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, simán, miért ne?
2016. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!