Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyat nem erdekli az erettsegi...

Anyat nem erdekli az erettsegim. Szerintetek normalis ez?

Figyelt kérdés

Semennyire nem erdekli.

Tovabb akarok tanulni, amihez 2 otos erettsegit kene irnom, es en tanulok is de anya leszarja. A legminimalisabb segitseget nem hajlando nekem megtenni.

Annyit kerek tole hogy had mondjam fel a toriteteleket mert igy jobban a fejemben marad, es o azt mondja uvoltve hogy nem fogom az o estejet elbaszni ezzel...

Pf...

Miert olyan nagy keres ez?

Ha nekem igy jobban a fejemben marad??

Annyira szeretnek bejutni fosulira de anya hatraltat.

Allandoan a bajairol beszel, nyoszorog egesz nap es ha en akarom elmondani hogy hogy erzem magam akkor odebb megy.

Mi ez mar?!

Tok parazok erettsegi miatt o meg leszarja a sajat lanya jovojet.

Azt akarja hogy dolgozzak, azert hogy eltudjak koltozni toluk. O meg is mondta hogy egy forinttal nem fog tamogatni ha felvesznek, azt viszont megtiltotta hogy diakhitelt vegyek fel.

Azt mondta hogy akkor tobbet ide be ne tegyem a labam.

Miert van ez?!?!?

20/L


2016. ápr. 23. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Senki se tudja biztosan miert lehet ez, de ne hagyd hogy megakadalyozza a tovabbtanulsodat.
2016. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Anyukád fejében valami baj van.

Annyit tehetsz, hogy tanulsz szorgalmasan tovább, nyáron, illetve ha felvesznek, egyetem mellett elkezdesz dolgozni, és megpróbálsz annyit keresni, hogy el tudd látni magad.

Rokon, ismerős nincs, akihez elköltözhetnél?

2016. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Kb. ilyen családból jöttem és simán lediplomáztam. Kérd meg az egyik barátnődet, hogy felmondhasd neki a tételeket.. Plusz hidd el sokan vannak akiket nem támogatnak, diákmelóval kilehet húzni. 20 éves vagy azt csinálsz amit szeretnél, csak rajtad múlik a dolog.
2016. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nincs okostelód vagy mikrofonod? Mert akkor arra is felmondhatod a tételt és akkor még vissza is hallgathatod, hogy van e benne hiba
2016. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyen 'emberek' minek vállalnak gyereket?

Sajnállak kedves kérdező. Szerintem ahogy megteheted költözz el onnan. 20 évesen meg ne parancsolgasson már neked az a némber, hogy nem vehetsz fel diákhitelt...

2016. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Az ilyen 'emberek' minek vállalnak gyereket?


És az olyan 20 éves mit akar a felsőoktatásban, akinek fel kell mondani a törit? Ez lesz majd a fősulin is???


A nő sok minden, nem jó anya, viszont a lány se tűnik tökéletesnek...

2016. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

elég gyerekesnek tünsz így 20 évesen gondolom fél hogy a nyakán maradsz egy életre,

már rég meloznod léne

2016. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

1. 20 évesen miért kell kikérdezgetni? Így mi lesz veled egyetemen?

2. azért akarja, hogy dolgozz, hogy ne maradj a nyakán még x évig (egyik ismerősöm 30 évesen anyjával él, mert az úgy kényelmes... szerintem totál gáz)

3. diákhitelről neki nem kell tudnia, felveheted nélküle


Egyébként sok sikert, és hidd el, szorgalommal egyedül is simán fel tudsz készülni.

2016. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Vannak olyan emberek, akik nem tudjak elviselni, hogy a gyerekuk nala muveltebb iskolazottabb legyen. Gondolom anyukadnak nincs erettsegije, es nem is tud ilyenekben gondolkodni, mert neki nem volt ilyen pelda a csaladjaban, s igenye sem. Szerintem vegezd el a sulit. Sok sikert!
2016. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem nagy kérés és meglehetne tenni,de őt is meglehet érteni nem akarja hogy még 5-6 évig támogatni téged anyagilag .
2016. ápr. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!