Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más szerint is furcsa, hogy a...

Más szerint is furcsa, hogy a párom anyukája csak a páromnak küld/ akar adni ételt, nekem meg soha?

Figyelt kérdés

Egyedül, de (nem tudom, miért) mindig hatalmas adag kajákat szokott lefőzni magának, és egy hónapban többször is mondja a páromnak vasárnap, hogy hétfőn nyugodtan vigyen belőle, tud adni neki. Ez többes számban még sosem hangzott el, hogy "tud adni nekünk", pedig nem egy friss kapcsolat, és együtt is élünk. Persze, tudunk mi főzni magunknak is, de nekem akkor is rosszul esik picit.

Nekem anyukám akármit ad, nem csak "nekem" adja, hanem nekünk, pl. ha vicces ajándék bögrét vesz, azt is párban veszi meg, gondolva arra, hogy már ketten vagyunk együtt.


2016. ápr. 30. 18:20
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
* egyedül él* - lemaradt az elejéről
2016. ápr. 30. 18:21
 2/22 anonim ***** válasza:
14%

Ki nem szarja le?

Vagy úgy gondolja, hogy te nem kérnél belőle - pl. nálunk így van, mivel az anyósom hagyományosan főz, én pedig a modern, reform konyhát kedvelem, a férjem viszont néha kap az anyukájától, ő megeszi szívesen havi 1x.

Vagy egyszerűen megszokta, hogy mindig egyedül vitt, ezért így maradt.

Vagy egyszerűen csak vele beszél, ezért logikus, hogy t/2 alakot használ..

2016. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Általában tényleg csak vele beszél, de a kajából is eleve annyit küld, amennyi egy embernek való adag.
2016. ápr. 30. 18:33
 4/22 anonim válasza:
67%
Nem tudom, hogy a párodnak van e testvére, de a fius anyák szoktak ilyenek lenni, főleg ha még egyke is és a pici fiukat "elrabolja a csunya rossz barátnő". Azt sem tudom mióta éltek együtt, ha nem olyan rég óta akkor ez szerintem csak a kezdeti féltékenység, próbálja még egy kicsit édesgetni a fiát. Én a helyedben hagynék időt a dolognak, esetleg süthetsz valami sütit amit legközelebb átvihetsz az anyósnak hogy egyrészt lássa hogy a kisfiának azért van mit ennie, és biztos értékelni is fogja. :)
2016. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
15%
Én kifejezetten örülnék neki. Szeretem, ha az emberek személyként kezelnek és nem egy pár egyik tagjaként. A te anyukád az őrületbe kergetne, úgy érezném, folyton azt vágja a képembe, hogy a kapcsolatomon kívül nem is létezem.
2016. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

De ha csak vele beszél, akkor tök normális, hogy azt mondja, hogy "vihetsz", mivel nem is tudja,hogy te kérsz e...

Tényleg a bolhából csinálsz elefántot...

2016. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Exem anyja csinálta ezt. Így tudatta, hogy utál. Családi eseményekre nem hívott, mert nem voltam családtag. A másik fiának a barátnője családtag volt.
2016. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
Talán konzervatív gondolkodású, és mivel nem vagytok házasok, nem tart a menyének. Főként, ha nem is szoktad meglátogatni.
2016. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is fura. A párodnak kellene mondania hogy viszek a Gizinek is mert szereti tegyél egy kicsit többet. Úgy derülne ki hogy szándékos a dolog vagy nem. Nálunk is volt hogy a szüleim úgy mondták szép a házad stb. Szóltam nekik és monták hogy igazam van és ők nem is gondolták. A férjem családja meg mindig a kocsinjat emlegetik csak úgy mintha a férjemé lenne. Engem nem érdekel hisz minden közös.
2016. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%

5

Szerintem nincs igazad mert pont hogy az anyukája azt mutatja hogy szereti a vő jelöltet is. Én nekem nagyon jól esik ha a családom tiszteli szereti a férjem. Sokkal jobban esik ha a férjem kap ajándékot tőlük mint én. Szerintem egy anya a gyerekét soha nem csak párként tekinti a párkapcsolatban ha közös ajándékot is ad a lányának és vőjének. Én kimondottan szeretem ha pàrként tekintenek ránk. Hiszen azok vagyunk, kiegészítjük egymást. És tudom magamról hogy egyedül is megállom a helyem, nem kell bizonygatnom hogy külön àlló ember is vagyok. A férjem nem elnyom hanem kiegészít.

2016. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!