Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit akar? Szerintetek...

Most mit akar? Szerintetek nem furcsa?

Figyelt kérdés
Van 1 pasi,aki a barátjának tart(csak párszor beszéltünk),de én nem tartom a barátomnak.Megkérdezte már egyszer,hogy átmegyek-e hozzá és mondtam,hogy nem,mert nem ismerem annyira(a megismerkedésünk után kb.a 4.ik nap kérdezte meg)és most is megkérdezte és érdekes módon pont jönni fog abba a városba,ahol én vagyok(pedig teljesen máshol lakik)és,hogy ha már jön a városba akkor elmehetnénk hozzá.A suliban kb.1-2hónapig kereset(mert más szakon vagyunk és nem tudtok hol van a másik terme).Nem tudom miért kereset hónapokig és miért akar áthívni,amikor már megmondtam,hogy nem fogok menni,mert alig ismerem

2012. nov. 16. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Hat, ha ezen gondolkodni kell.... Nyilvan ismerkedni akar veled
2012. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
És mégis hogy akarod megismerni ha sosem találkozol vele?
2012. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Úgy látszik nehezen fogtad fel, hogy ismerkedni akar, és ha sokszor találkoztok akkor akaratlanul is megismeritek egymást. Na igen, a személyes találkozó ezzel jár.

Mivel a Kategória: Családi kapcsolatokba írtad a kérdésedet, így azt tanácsolom, hogy kérdezd meg anyukádat erről. Vagy apukádat. Ők azok a generáció akik nem a facebookon nőttek fel, hanem személyesen találkoztak,ismerkedtek az emberekkel.

2012. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam facebookozni mindennap csak egyszer megyek fel pár percre és a valóságban ismerkedtem meg vele és szoktunk találkozni(nem mindig)
2012. nov. 16. 19:50
 5/7 A kérdező kommentje:
illetve szoktam facebookozni,de csak napi egyszer pár percre megyek fel,nem vagyok facebook mániás
2012. nov. 16. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
red4me adom a valaszod. Ertelmetlen leirast kaptunk. Mellesleg nem a CSK kategoriaba valo. Mindezek utan az gondolom, hogy a kerdes igazabol az, hogy "csak" megakarja d.gni a srac a kedves kerdezot vagy ismerkedni akar. Mert ugye ismerkedni nem csak "lakason" lehet.
2012. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Mert ugye ismerkedni nem csak "lakason" lehet."

Na pont ez az..amúgy bocs h rossz kategóriába írtam

2012. nov. 16. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!