Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tud arról hogy ez...

Ki mit tud arról hogy ez lehetseges e?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok es szeretnek tetoválást. Szüleim 8 éve elváltak es anyukám a törvényes képviselőm. O megengedné h legyen tetovalasom viszont nem szeretne ha apukám hisztizne ezert vagy bíróságra vinne ezt ugyanis O utalja a tetoválásokat. Kell az apukám beleegyezése is vagy eleg anyukame? Es ha megcsinaltatom anyu engedéjevel csak nem viheti ezt bíróságra apu ?

Előre is köszönöm a normális válaszokat !



2016. máj. 9. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elég az anyukád beleegyezése.
2016. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
A tetoválószalonban kell 18 év alatti esetében szülői beleegyezés?
2016. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es : igen kell sajnos :))
2016. máj. 9. 21:08
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
16 évesen több eszed is lehetne. Ennyi erővel a nyakadba vehetnél egy "idióta vagyok" táblát is.
2016. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miert is ? Mert van az életemben olyan emlék amit magamon szeretnek viselni ? Vagy mert nekem ez tetszik ? Hat ne haragudj de ha en ilyenert megvagyok kövezve akkor tessek azokat is akik 16 évesen cigiznek isznak drogoznak vagy egyéb mas buncselekmenyek részei :) szerintem pont nem elitelesre lenne itt szükség hanem segítségre :) de valakik ezen élik ki magukat :)
2016. máj. 9. 21:21
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
elég egy szülő. Bár anyádról is megvan a véleményem, hogy enged tetováltatni egy kiforratlan értékrenddel rendelkező kamasznak. Pár év múlva nekem se lenne vele gondom, de esélyes, hogy pár éven belül megbánnád a mintát amit most magadra akarsz varratni. Nem véletlen a 18as korhatár.
2016. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Mit szólnál egy henna festéshez? Hetekig is megmarad, és addig akár el is tudod dönteni, hogy szeretnéd-e magadon hagyni azt a mintát, véglegesen :)


Apud sem hisztizhet miatta, így bíróságra sem visz.

2016. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

100% biztos vagyok benne évek óta h szeretnek de ugy gondoltam 17re lehetne :) viszont nyáron tudtommal nem szabad csináltatni... Vagy valami ilyesmi van rola !

Anyukámnak is évek óta vannak es nem 1-2 es nem bánta meg egyiket se es amugy mielőtt elítélem anyámat a tetoválásai ellenére nevel/felnevelt 3 gyereket amire néhányan nem képesek annak ellenére h nincs tetoválása szoval szerintem ez nem egy olyan pont :) gondolkodtam a Hennan viszont nekem edzés miatt nem

Lehet olyan ami lekopik vagy ilyesmi :)

2016. máj. 9. 21:40
 9/17 anonim ***** válasza:

Elég lesz anyukád engedélye.


Nyáron is lehet, meg tudod oldani, hogy kb. 1 hónapig ne érje napfény és nem strandolsz.

2016. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én aztán nem ítélem el anyádat a tetkók miatt, nekem is tetszik a tetoválás. Csak az miatt, hogy meggondolatlan. A tetkó általában egy életre szól, ezért meg kell fontolni mit varratunk magunkra. A divat tetoválások visszásak, ha már magadra varratsz, olyat ami neked sokat jelent. És ezt 16 évesen még nem igazán tudod megítélni. Én azt mondanám várj vele legalább 20-22 éves korodig, mikor már megéltél egy-két dolgot.
2016. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!