Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Többször voltam már szerelmes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször voltam már szerelmes, de barátom még nem volt Ő az első. Arról szeretném ki kérni a véleményeteket, hogy: van egy barátom 14 vagyok (negatív kommenteket nem kérek) a barátom 18 lesz. Lehetséges, hogy együtt maradjunk sokáig?

Figyelt kérdés
Elég messze lakunk egymástól és egy hónapba csak egyszer tudunk találkozni a nyárig.Nagyon jól kijövünk egymással,megértjük egymást,biztatjuk a másikat,szeretjük egymást,nagyon türelmesek vagyunk,felfelé húzzuk a másikat.6 órát utazik csak azért hogy lásson.

2015. nov. 21. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha mindkét fél részéről őszinte a szerelem, akkor simán, ;)
2015. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem édes tőle, hogy 6 órákat utazik, nekem, már amennyiben ennyi infoból le lehet vonni, na, nekem ebből úgy tűnik ebből a leírásból, hogy komolyan gondolja.
2015. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Persze, lehetséges. Egy kifogásom van. Hosszabb idő elteltével te is rá fogsz jönni, h a távkapcsolat senkinek sem jó. És hidd el, én ezt most tapasztalatból mondom. Nem azért h elszomorítsalak vagy ilyesmi, de csak akkor lesztek együtt sokáig ha tényleg teljes szívéből szeret és te is őt. Szurkolok nektek. :) 14/L
2015. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de szerintem nem. A távkapcsolat elég komplikált dolog, hozzá még a korkülönbség is..
2015. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Működhet. Együtt vagytok még? :)
2016. aug. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk még mindig!❤
2017. júl. 13. 23:23
 7/11 anonim ***** válasza:
L3fekudtetek mar?
2017. júl. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem:)
2017. júl. 21. 18:51
 9/11 anonim válasza:
1 Szerintem müködhet🙂 2 Nem azért de ha véleményt kérsz ki több mint valószínű hogy jön negatív is 3 Ha a kor külömbség miatt is agótsz az nem baj mert felnött korban felse fog tünni hogy négy év van köztetek apáméknál pl.:6.
2019. jan. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Előző válaszóló

4 Sok boldogságot

Azt kihagytam😀

2019. jan. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!