Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnánk békében (épen)...

Hogyan tudnánk békében (épen) elköltözni?

Figyelt kérdés
Az anyám, a húgom és én el akarunk költözni apámtól. Az a gond, hogy elég agrasszív ember (ez a költözés oka is), és félünk, hogy nem hagyna elmenni, bántana, vagy utána zaklatna. Mit csinálhatnánk? Egyáltalán hogyan mondjuk el neki? Nagyon ki vagyunk már mindhárman, főleg én, fontos lenne minél előbb elköltözni, és minél kisebb vitával.

2016. máj. 12. 20:52
 1/9 acelsziv ***** válasza:
87%
Hmm. Anno mi anyámmal pár óra alatt költöztünk el bútorokkal mindennel. Apám elment reggel hétkor és tudtuk, hogy délig elő sem kerül. Hét tizenötkor jött a kocsi két rakodóval, mi villámsebesen raktuk össze a cuccainkat és elhúztunk. Mielőtt valaki belekötne igazságosan elosztottunk mindent és apámnak teljes háztartás maradt tűzhellyel, hűtővel ággyal, tévével együtt.
2016. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ügyvéd.
2016. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Édesanyámék is titokban költöztek anno (hasonlóan, mint, amit írtál). Ha mi így tennénk valószínüleg még nagyobb gond lenne belőle, mert ahogy apámat ismerem nagyon dühös lenne, ha csak úgy eltűnnénk, és biztos megtalálna.
2016. máj. 12. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is úgy, ahogy az első írta.

Reggel ment a szokásos kocsma túrájára, gyorsan bedobáltuk a legfontosabb cuccokat a bőröndökbe, és mentünk anyaotthonba.

6 éves voltam, de ezt az "élményt" azóta se tudom elfelejteni. Szó szerint menekültünk.


Nektek is ezt javaslom. Pakoljatok és menjetek. Hidd el, bárhol jobb mint ott, de ezt gondolom nem is kell mondanom.

2016. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 acelsziv ***** válasza:
50%
Mi is aggódtunk, hogy keresni fog. De nem. Mert összeomlott és onnantól már csak árnyéka volt önmagának.
2016. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen esély van,leléptek mikor nincs otthon,és vissza se néztek.

Bizonyítékot,hang,vagy fénykép,gyűjtsétek,ha olyan a helyzet.......később szükség lehet rá.

2016. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írták. Szép csendben és jó gyorsan. Tervezzétek meg alaposan, hogy hogyan és mikor. Bizonyítékokat pedig gyűjtögetni kell.
2016. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kiakadna, hogy elköltözök, gondolj bele, mit csinálna, ha közölnétek vele, hogy elköltöztök. Szerintem jobb a titkolózás ebben az esetben.
2016. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha keres is, megtalalni nagyon nehezen fog. Foleg, ha nem mondjatok hova mentetek, emellett szobajohet iskolavaltas, munkahelyvaltas.

Tudom, hogy nehez ilyenkor nem paranoiasnak lenni. Emellett kerhettek tavoltartasi vegzest a rendorsegen, persze csak koltozes utan.

2016. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!