Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnánk elköltözni...

Hogyan tudnánk elköltözni minnél hamarabb?

Figyelt kérdés
Van kettő gyerekünk egy 3 és fél éves kislányunk és egy 6 hónapos kisfiúnk. Mikor a lányom 3 hónapos volt elköltöztünk anyáméktól, mert nem olyanok voltak a körülmények hogy fel lehessen nevelni egy gyereket. (apám alkoholista, anyám meg zakkant, mártírkodó.) Mikor eljöttünk anyáméktól albérletbe akkor anyám kijelentette hogy jön velünk. 2 hónapig itt lakott aztán visszaköltözött apuhoz. Most eldöntötte hogy megint ide költözik már ez a harmadik honapja hogy itt van de az óta még rendet sem tudok tartani, és álandóan idegesek vagyunk miatta és ráadásul kijelentette hogy ö költözik velünk ha megyünk. Szerintetek mit csináljunk?
2014. febr. 23. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem van mintha anyám ki akarna túrni az anya szerepből, és csunya ezt mondani de utálom már. És idegesít minden amit csinál, és ha szólok neki valamiért hogy ne hagyja szét meg stb akkor még ő sértődik meg. Teljesen ki vagyok már idegileg.
2014. febr. 23. 20:52
 2/7 anonim válasza:

Kerek perec mond meg neki, hogy jobb lenne ha nem elne veletek es ez hosszu tavon a kapcsolstotoknak is jot tenne..

De nem lehet h o is menekul apukad miatt?

2014. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet. Csak akkor miért az én hátamon akar ”felkapaszkodni”. Nem értem. Hónap elején majdnem rá ment a kapcsolatunk.
2014. febr. 23. 21:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha mondok neki valamit elkezd duzzogni és jön utánam és mondja mondja a magáét, főleg ha nincs cigarettája. Ja meg arra kölcsön tud kérni pénzt, kajára meg nem hónap végén.
2014. febr. 23. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Szegény, nagyon sajnállak (tudom, ez nem segít rajtatok).

Szerintem a költözéssel sem lesztek előrébb, mint írtad, menne veletek.

Én simán megmondanám neki, hogy költözzön el. Ti már új család vagytok, és nincs rá szükségetek. Nem akartok vele együtt élni, és kész. Ha megharagszik, talán annál jobb. Akkor talán hamarabb szedi a cókmókot.

Férjed hogy viseli? Ő is megmondhatná neki.

2014. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ő is nagyon unja már. Remélem nemsnkáig fog már ez így menni.
2014. febr. 24. 06:42
 7/7 anonim válasza:

Szerintem is apukád elől menekül. Talán ha kivennétekneki is egy kisebb lakást, akkor rájönne hogy az úgy mindenkinek jobb. Vagy beszéld meg vele, hogy ha nem fog veletek élni, akkor minden vasárnap nála ebédeltek. Vagy néhány nap (pl. hétfőn pénteken) vigyázhat a lányotokra.


És egy kis off:

Nagyon vigyázz a kapcsolatotokra az anyukáddal. Ha most néha úgy érzed, hogy utálod az nem baj. De gondolj bele, hogy ha egyszer elveszted majd, akkor nagyon rossz lesz. Főleg ha nem tudod azt mondani, hogy egész életetekben szerettétek egymást.

2014. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!