Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egész életem tönkrement 14...

Az egész életem tönkrement 14 évesen?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta, folyamatosan minden csak egyre rosszabb lesz. Ez nem kamaszkori próbléma, hogy sírok mert három nap után ejtett egy fiú, vagy mert nincs iphonom...

Az egész 2015.Február 13-án kezdődött. Íronikus, pont 13... nem mintha hinnék az ilyenekben.

A nevelő apámmal sose volt jó a kapcsolatom. Sokszor csinálta a cirkuszokat részegen, erőszakos volt, és folyton kidobott a házból éjszakákra mint egy macskát.

Télen, a fent leírt időpontban, Miskolcra akartunk utazni, rokonokhoz. Még a vonatom elkezdett kötekedni. Féltem tovább menni, mert tudtam, Miskolcon mégnagyobb cirkuszt csinálna, mint általában. Azt mondtam anyának, hogyha nem szól rá, nem fogok tovább menni a Keletiből. Anya persze neki adott igazat, hogy bár hallva születtem volna, kis g*ci vagyok,stb. A legszomorúbb, hogy a családunk kultúrált emberekből állt, és egykor ő is az volt.

Nagyon fájt amit mondott (Bár megszoktam már)

Nem mentem tovább, ott maradtam a Keletiben. Nem sokkal késöbb rendőrök elkaptak, felhívták anyukámat, hogy jöjjön értem. Ő azt mondta a telefonban, hogy lemondott rólam. Tegyenek velem amit akarnak.

Elvittek gyermekotthonba.

Az volt a nap, ami miatt az egész életem tönkre ment. Zokogtam, sírtam... nem gondoltam volna hogy rosszabb helyre is kerülhetek.

Az én anyám régen szeretett, bármit megtett volna értem. Három testvéremet már felnevelte, ő nekik járt a szeretet... akkor nekem miért nem jár?

Ezen mindig elgondolkodtam.

Megbánta amit tett. Rohangált a gyámügyre hogy kivehessen. Másfél hónap után sikerült. A veszekedések fokozódtak otthon. A verekedések is, és mindenért én voltam a hibás állítólag.

Szeptemberbem nem bírtam tovább, visszamentem az intézetbe. Nem volt senkim.

A többi gyerek megvert, megalázott, mert nem voltam cigány. Levágták a hajamat, erőszakkal, mert gyermekotthonban csak cigánylányoknak lehet hosszú haja... a nevelő nem szolt hozzá semmit sem. Bezárkózott, és hagyta hogy ezt tegyék. A karácsonyt egyedül töltöttem az utcán. Nem kértem semmit (De nem is kaptam) csak azt szerettem volna, hogy valaki szeressen, és ne kelljen egyedül lennem.

Elvittek másik otthonba. Ott is megvertek folyamatosan, ráadásul fiúk. Arrakényszerítettek, hogy álljak ki prostituáltnak. Muszály voltam megtenni. A nevelők ekkor sem tettek semmit. Megerőszakoltak folyamatosan. Pedig szűz voltam... a pénzt amit szereztem, drogra költötték. Nagyon nehezen tudtam tőlük elszökni. Megint más helyre vittek. Ott bevagdosták a kezemet, elnyomták benne a cigit, még mindig ott a helyük. Amikor megpróbáltam megszökni, a nevelő mondta a szobatársamnak, hogy ha megver kap egy doboz cigit tőle. Meg is vert. Szenvedtem évekig, és nem bírok ezzel a tudattal élni. Hisz mindig segítettem mindenkin, soha nem bántottam senkit, akkor is adtam ha nekem se volt, és még is engem bánt mindenki, még Isten is. A rosszak persze soha nem szenvednek...

Hála istennek, kiderült hogy van apám. (Anya azt hazudta hogy meghallt) aki nem is tudodd rólam. Ő befogadott, és mindent megad. De az emlékeim nem múlnak... minden nap kínoztak. Őszinte leszek. 4 öngyilkossági kísérletem volt. De ha valakinek ilyen a helyzete, ki ne akarna meghallni? A mai gyerekeknek annyi a bajuk, hogy nincs szerelmük, sírnak, mert tavalyi telefonjuk van. Úgy szeretnék sokszor a helyükben lenni... a pszichologus sem segít. Járok hónapok óta, de nem feledteti el az emlékeimet. És nem is fognak elmúlni, már sosem. Tudnék még miről beszélni, most nagyot csalódtam az emberekben... Nem tudom, mihez kezdjek most, folyton visszajönnek az emlékek... Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. máj. 16. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
91%
Azt írod, tavaly februárban kezdődött, utána már azt, hogy évek óta szenvedsz?! És már hónapok óta jársz pszichológushoz?! Kicsit túl csavarosra sikerült a történet.
2016. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
18%
Pedig az a szomorú, hogy ez sajnos előfordulhat...
2016. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
92%

Ja, jól belezavarodtál a dátumokba :D


Ha barmi igaz lenne ebből, amit erősen kétlek,de egyhez hozzászólnék.

Ha ez tènyleg megtörtènt volna veled, mit gondoltál 3-4alkalom pszichológus segítene? Èvek múlva majd megtudod, hogy használ-e a terápia, nem hetek után!

Egy ilyet elfelejteni meg kb esélytelen szerintem, maximum elfogadni tudod, változtatni rajta nem. Azt kellene elfogadnod, hogy ez nem a te hibád!

2016. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
92%
Én elhiszem, hogy előfordul, sajnos, hogy ilyen megtörténhet nevelőotthonokban. De a kérdező egyik szavával üti a másikat!
2016. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim válasza:
26%
Van ilyen. Ne gondolj a múltra már csak jövőd van:)
2016. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 piriiiii ***** válasza:
86%

Kulturált*. :)

Tényleg csavarosra sikerült, az időbeli ugrálások elég furák.

2016. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
93%
Hát, én ezt nem igazán hiszem el..
2016. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként is, ha tényleg megerőszakoltak meg prostitúcióra kényszerítettek, miért nem mentél rögtön a rendőrségre??
2016. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
88%

A legrosszabb az egészben hogy tényleg van akivel ilyen előfordul és az csak felejteni akar, kiutat találni ebből.

De a kérdező csak szeretné ha ez az ő sztorija lenne mert fogalma sincs hogy milyen lelki erő kellene ehhez. Tudom, néha jó érzés lenne ha minden ember megállna és egyetértően bólogatna hogy jajj szegény gyerek hogy el van rontva az élete...de nem..hidd el te nem szeretnél egy ilyen életet még akkor se ha utána tényleg sajnáltathatnád magad egy életen át...


Az egyetlen amit elhiszek az az hogy 14 vagy. Ez látszik abból hogy nem gondoltad át elég jól az időpontokat...már ne haragudjál de ilyen kevés időbe több hónap pszichológus meg ennyi ilyen oylan ide oda helyezgetés a magyar kormány keze alatt nem történik meg...

Sztorinak se a legjobb mert akivel ez valóban megtörténik nem tud ilyen objektívan beszélni róla...


Próbáld újra :) ...vagy felejtsd el és örülj hogy ez nem veled történik meg...

2016. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:

Mivel a cirkuszok otthon már évek óta mentek, hogy az utcán aludtam meg stb...

Sajnálatos dolog, hogy vannak emberek akik ezt nem hiszik el. Sajnos az a baj, én sem bírom felfogni, hogy ilyen lehetséges, pedig velem történt meg. Amikor az utcán éltem, mert féltem visszamenni az otthonba, hogy megint megerőszakoljanak. Anya odajött hozzám, és kinevetett, hogy 14 évesen csöves r.banc lettem... elsírtam magam, ő pedig elment. Az otthonban is jártam pszichologushoz, depresszio miatt.

2016. máj. 16. 13:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!