Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyámék mindenen veszekednek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámék mindenen veszekednek, most is, már kb.3-4 éve tönkrement az egész házasság, de apa miatt egyszerűen nem tudják megbeszélni a dolgokat, nem hajlandó leülni tisztázni mi van. Alig beszélnek egymással, van valakinél hasonló helyzet?

Figyelt kérdés
:(

2014. márc. 13. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 10 éve ez megy de már észre sem veszem és nálunk is apám miatt mert csak hajtja a magáét és mind1 anyám mit mond vagy csinál mindenbe beleköt volt olyan is hogy nekiment anyámnak meg párszor meg is ütötte de mikor én is felálltam kicsit határozottabban amikor már nem tudott ellökni akkor más lett a helyzet mert utána már nem merte csinálni azóta csak pofázik állandóan de nem mer cselekedi pedig nem bántottam

Ja és nálunk az alkohol miatt volt ez mondjuk már nem iszik de attól még ordibál minden nap

2014. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nàlunk is ez volt. 23 évig ez ment. Utàna elvàltak. Azóta.sokkal jobban kijönnek a szüleim egymàssal
2014. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Ma már én is így vagyok a feleségemmel. Megadtam neki mindent, és az is kevés, a gyerekekkel pedig elhitette, hogy én vagyok a rossz. Azt viszont tudnotok kell, hogy sok férfi a felesége miatt lesz ilyen. Egy apa, akit megbecsül a családja, az nem ilyen.
2014. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló a helyzet úgy 1-2 éve,anyuméknál most üt vissza az,hogy totál különböző személyiségtípusúak.Anyum ha kell,ha nem,jár-kel,mint zsidóban a fájdalom,apum meg otthonülős típus.Legutóbb még azon is összevesztek,hogy melyik étteremben ünnepeljék a házassági évfordulójukat.
2014. aug. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!