Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek melyik nő kisugárzása,...

Nektek melyik nő kisugárzása, stílusa, visdelkedése tetszik jobban? Miért? Videó mellékelve.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=KPSU6Plsidw


https://www.youtube.com/watch?v=p3jSzPccTqo


a fekete-fehér ruhásé vagy a narancssárgáé?


Bárki válaszolhat, de kérlek kort és nemet is írjatok!köszönöm.



2016. máj. 18. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Fekete-fehér

22F

2016. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
fekete fehér 29/N
2016. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyik sem.


25/F

2016. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Hát egy tévés interjú alapján pont nem lehet egyiket sem megmondani. A való életben lehet, hogy teljesen máshogy beszélnek, viselkednek, és valószínűleg máshogy is öltöznek. Kisugárzást meg főleg nem lehet egy interjún keresztül érzékelni.

Így elsőre mind a kettő aranyos, bár nem tudott érdekelni, hogy miről beszélnek, és az arcuk sem fog megmaradni bennem, csak hogy latin csajszik.


22/N

2016. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utolsó! nem tudod megmondani,hogy melyik nő beszédstílusa, mimikája tetszik jobban? és egy videó alapján nem érzed a kisugárzást? akkor érsz még egy pár évet, és menni fog!


mindenesetre nagyon köszönöm a válaszodat neked is!

te is zöldet kaptál! :)

2016. máj. 18. 20:27
 6/10 A kérdező kommentje:
ja, és nem lationok, hanem indiaiak!
2016. máj. 18. 20:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem. A sárga ruhás túl erőltetett, túl sok. A fekete-fehér nem őszinte, de igyekszik annak látszani. Gőzöm sincs miről beszéltek.

58N

2016. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem tudom megítélni,hogy mennyire őszinték.A sárga ruhás "túl sok" volt számomra,ami feltételezhetően a közönség elbájolására szolgált,ami a mindennapok szintjén mániás megnyilvánulás lenne. A fehér inges természetesebben és szerényebben viselkedik,ami a mindennapok szintjén kiegyensúlyozottabb személyiségre vall. Nő vagyok.
2016. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A sárga ruhás tipikus sztár. Erőltetett, túljátszott.

A második pedig inkább csendesebb, és csak azért beszél mert beszélnie kell, de amúgy kb semmi kedve az egészhez :D

Szóval nekem inkább a fekete fehér ruhás tetszik

21L

2016. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fekete-fehér ruhásnak nagyon idegesítő indiai akcentusa van, de nem gesztikulált annyira, szóval természetesebb volt.

Ettől függetlenül szerintem a narancssárga ruhás sem volt túl sok, nekem ez még belefér.

2016. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!