Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a nagybátyám😨...

Bejön a nagybátyám😨😨😨 (? )

Figyelt kérdés

Anyukám féltestvéréről van szó.En 14eves lany vagyok,o januarban lesz 18eves.Nem tartjuk a kapcsolatot,de ma volt ilyen kozos ebed es mellettem ult es...😍😍😍

Es ugy vettem eszre hogy en is bejovok neki.

Es nem tartottam.nagy problemanak mert 10evente egyszer ha talalkozunk.De most kitalaltak hogy csinaljunk tobb ilyen ebedet vagy ilyen osszejoveteleket.

Szerintetek ez nagy baj?

Ha igen mit csinaljak?

Probaljak tole minel messzebb lenni vagy csak mondjam azt h nem erek ra es nem tudok elmenni?



2015. dec. 26. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Ugye, hallottál már a vérfertőzésről? Nos, ez az lesz, ha erőlteted.


Unokatestvér, féltestvér, nagybácsi stb. NEM JÖN BE!!!

2015. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nem akarok vele lefeküdni meg semmi.Csak,hogy én nem úgy nézek rá,mint a nagybátyámra és ezt magamnak se tudom elmagyarázni. De ha valakinek van hasonlo tortenete vagy barmi.Segitsen!😦
2015. dec. 26. 20:27
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
próbáld meg kiverni a fejedből
2015. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Még nem akarsz vele lefeküdni, de ha belehabarodsz, ő szintúgy akkor szerinted mi lesz abból? Természetesen gondolom valami "randi" szerűségek azért biztos megelőznék a dolgot, bár a mai világban sokszor a randi csak másodlagos. A lényeg, hogy inkább rá se nézz, ha nem tudod úgy kezelni, mint egy tesót.
2015. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Felejd el
2015. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
1-es voltam: tündérem, azért mert nem tetszik a válaszom, az még hasznos. Nem kell zsigerből lepontozni. Ha valaki "bejön", akkor az nem azt jelenti, hogy sakkozni akarsz vele, ugye?
2015. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

"És úgy vettem észre hogy én is bejövök neki." Persze, hogy szeret, hisz az unokahúga vagy! Mit vártál???? Hogy odamegy és megcsókol??? ;)

Ha azt gondolod, mert kedves, vicces veled, esetleg elhív moziba, akkor rosszul gondolod!

Ne kerüld a társaságát, viselkedj úgy, mint hétköznap......

De ha kerülöd és úgy viselkedsz, mint egy bujdosó, szerelmes kislány, akkor rá fog jönni, hogy itt gubancos a paróka......

2015. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit

Szoval valoszinuleg masnak nem tetszett a valaszod

Szoval maradjal nyugton

2015. dec. 26. 20:54
 9/17 A kérdező kommentje:
De nem viselkedunk sehogy hezkoznap. Mondtam h meg ballagasokkor se hivjuk meg egymast. Szoval ez a mai nap ritka. Csak h most kitalalta tatam h legyen ilyen tobbet.
2015. dec. 26. 20:57
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Szerencsétlen nagybácsira "rámászol", azután még őt fogják meghurcolni temiattad!!
2015. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!